Не святкували, феєрверків не робили, а могли б. Усе ж таки 450-й тираж, 450-й розіграш найпопулярнішої в Україні лотере!

Давайте хоча б ми з вами відзначимо цю подію привітним словом та згадаємо, скільки приємних хвилин подарувала мільйонам людей ця гра за 8 з половиною років свого існування, скільком українським родинам вона подарувала здійснення мрій,зробивши їх справжніми мільйонерами.

Неначе навмисно, до красивої, майже ювілейної цифри – 450 – у неділю «Забава» вивела в ранг головних переможців відразу чотирьох учасників розіграшу. Поділивши між собою суму «Крутого підйому», гравці з Тернопільщини, Львівщини, Горлівки та Чернівців відсвяткували подію реальним прибутком у 75000 гривень кожний! А загалом і цього тиражу, як завжди, «Лото-Забава» назвала переможцями різних категорій, додаткових розіграшів, інтерактивних ігор тисячі учасників лотереї бінго. Так було і так буде завжди в найщедрішій із лотерей України!

А тепер слово до новачків гри. Лариса з Анатолієм, спасибі їм велике, приділили у неділю чимало уваги нашій газеті, і говорили, зокрема, що в «Азарті» кожен із вас знайде відповіді на свої запитання. Оскільки запитують нас найчастіше про правила лотерейної гри та умови проведення наших конкурсів, наступного разу ми саме про це й поговоримо.

А тепер прощавайте, любі наші читачі, хай щастить!