Шановні друзі, нарешті закінчилася чергова незапланована перерва в нашому спілкуванні. Три тижні вимушеного мовчання ми постара­ємося компенсувати цікавими репортажами зі студії «Лото-Забава» та розгорнутими ре­зультатами трьох тиражів: 1129, 1130, 1131. Щоб не порушувати черговість подій, почнемо з 1129‑го тиражу, розіграш якого пройшов 28 березня 2021 року. Тим більше, що саме він став найврожайнішим для учасників лоте­реї — вранці тієї неділі було виграно тільки великих призів на суму 4,5 мільйона гри­вень, а головний щасливчик зірвав джекпот «Лото-Забава» — 3 мільйони гривень!

ЩАСЛИВЕ ПОВЕРНЕННЯ ОЛІ ГРИНЕВИЧ

Вже перші секунди програми стали для гостей лотерейної телестудії та мільйонів глядачів приємним сюрпризом — поруч із Анатолієм Гнатюком вони побачили Олю Гриневич. Яким чином їй вдалося так швид­ко повернутися на сцену після народження донечки Мії, лишається загадкою, але це факт — Оля знову в строю і в прекрасній фор­мі! Студія зустріла улюблену ведучу гарячими оплесками, до яких із великим задоволенням приєднується редакція нашої газети. З повер­ненням тебе, Олю!

Розпочавшись сюрпризом, розіграш про­довжив дивувати й радувати шанувальників «Лото-Забава». І хто знає, можливо, сама пані Удача вирішила відзначити повернення на сцену Олі Гриневич (мами Олі) лотерейною подією, на яку ми давно очікували — вигра­шем джекпоту. Нагадаємо, що минулого разу джекпот виграли 8 місяців тому, 19 липня 2020 року (тоді пощастило власнику онлайн білета). І ось біля лототрону «Великої гри» знову з’явилася Оля і, о диво, знову зірвали джекпот на суму 3 000 000 гривень! Цьо­го разу виграшним став лотерейний білет, який придбали традиційним способом у місті Українка Київської області, в пункті прода­жу лотерей, розташованому на вулиці Юно­сті,15. Вітаємо супер щасливчика, який став 388м мільйонером в історії «Лото-Забава», 8‑м цього року.

Окрім джекпота, в основному розіграші ви­грали також 1 000 000 гривень. Приз дістався не одному учаснику, а одразу трьом, кожен із яких виграв по 333 333 гривень. Тобто, загальна сума великих виграшів склала 4 000 000 гривень .

МЕНІ ТАК СПОДОБАЛОСЯ ВИГРАВАТИ!

А останню крапку в цьому щедрому ти­ражі, та ще яку красиву, поставила головна переможниця конкурсу «Багаті та відомі» Олександра Толочина (Київ), вигравши максимальний приз — 500 000 гривень. У зеленому секторі вона займала місце № 17. Її сусідка Світлана (№ 18) вгадала, на кого випала удача, вигравши для себе та іншого учасника-сусіда по 10 000 гривень. А далі, за словами пані Олександри, все було, неначе уві сні: вийшла до лотерейного пристрою, натиснула на кнопку, «монета» почала руха­тися донизу і впала на позначку «10», — вже виграні 50 000 гривень перетворилися на пів мільйона гривень!

— Сподівалися, що станете головною героїнею «Багаті та відомі»? — запитуємо пані Олександру.

— Взагалі про це не думала! Їхала до студії охоче, із зацікавленням, але на виграш не розраховувала. Можливо тому, що сама я не дуже часто купую лотерейні білети, не мріяла про великий виграш, як мій батько, Валерій Олександрович — справжній ветеран «Лото-Забава». Це він виграв запрошення до студії, але приїхати не зміг, тому я тут. До речі, два роки тому в студії була моя мама, Лариса Ві­кторівна, але її ряд призовим не став.

— Невже батько не наказував Вам по­вернутися додому з перемогою?

— Звичайно, побажав удачі. Але й він навряд очікував на такий великий виграш.

— Ви сказали, що окрім тата й мами, біля телевізора за Вас вболівають чоловік та доньки — ціла команда.

— Настя ще маленька, 3 рочки, не дуже ро­зуміє, як мама у телевізорі опинилася, а Ліза вже доросла, 8 років, вона точно вболівала.

— Ви домогосподарка, чи працюєте?

— Я працюю молодшим науковим співро­бітником у НДІ порошкової металургії.

— Ого! Серйозна справа.

— І дуже важлива.

— Та не менш важливо інколи розважи­тися лотереями, тим більше, що ця розвага приносить серйозні виграші.

— Не буду сперечатися, — сміється пані Олександра. — І обов’язково частіше     купува­тиму лотерейні білети. Мені так сподобалося вигравати!

Ще б не сподобалося, подумали ми, ось так просто виграти пів мільйона — це ж казка, яка стала реальністю. До речі, за тиждень до цього, у 1128 тиражі головний      перемо­жець «Багаті та відомі» виграв таку ж суму. Разом — це мільйон.

Не приховуємо, що нам дуже приємно ра­хувати здобутки учасників «Лото-Забава»: кількість мільйонерів, кількість виграних мільйонів тощо. Тираж 1129 став у цьому плані подарунком і для нас. Щиро дякуємо!