З того часу, коли запрошення до студії «Лото-Забава» стали розігрувати серед учасників конкурсу «Багаті та відомі», місця доволі часто виграють цілими родинами. Яким чином? Дуже просто: купує людина, скажімо, 5 лотерейних білетів із комбінаціями «Багаті та відомі» та реєструє їх послідовно. Комбінації відрізняються одна від одної лише останньою цифрою. В ідеальному варіанті виграти запрошення можуть усі 5 комбінацій, якщо вони потраплять до переліку з 34-х щасливих комбінацій (виграшної та послідовних).

Вадим Станіславович Швець (Біла Церква) купив та подарував дружині 8 березня 5 білетів «Лото-Забава» з комбінаціями «Багаті та відомі». Пощастило – і до студії вт якості основних гравців приїхали четверо родичів: пан Вадим, його дружина Віра Андріївна, їхній син Володимир та чоловік їхньої доньки Інни – Артем. Таким чином, родина мала 4 шанси з 25, щоб виграти головний приз розіграшу «Багаті та відомі», розташувавшись відповідно на 3-му, 8-му, 15-му та 16-му місцях. Колесо удачі зробило свій вибір на №3, і головним переможцем став голова сімейства, вигравши у Супергрі 250 000 гривень.

Вадим Станіславович пенсіонер, раніше працював на знаменитому Білоцерківському шинному комбінаті. Грає в різні лотереї «М.С.Л.» багато років, дуже активно купував білети «ХТО ТАМ», був у студії. Давно мріяв виграти запрошення на «Лото-Забава» й завжди купував не менше п’яти білетів на тираж. І скажіть після цього, шановні читачі, що такий завзятий шанувальник лотереї не заслужив у Господині Удачі велику перемогу та вагомий!

На запитання Олі Гриневич, як витрачатиме вагому суму, пан Вадим відповів просто: «Допоможу дітям».