309-й в 19-річній історії лотереї!

Жодних сенсацій, просто черговий мільйонер?

Можна було б сказати й так, адже народження мільйонерів вже давно стало для «Лото-забава» звичною справою. Але цієї неділі народився не простий, а 30-й мільйонер 2018 року! Ну як не відзначити цю приємну подію, шановні друзі? Рік ще не закінчився, а три десятки щасливчиків уже стали справжніми багатіями завдяки найпопулярнішій українській лотереї. На нашу думку, країна повинна гордитися лотерейною грою, яка дарує громадянам реальні шанси, щоб легко й швидко здійснити свої заповітні мрії.

Здебільшого, це дуже нехитрі житейські мрії – придбати власне житло чи автомобіль, вилікувати рідну людину або дати освіту своїм дітям, онукам. Можна сказати просто — «Лото-Забава» допомагає звичайним людям, вона робить їхнє життя значно кращим та яскравішим. І таких щасливих людей із кожним тижнем, із кожним лотерейним тиражем стає все більше та більше. Тільки мільйонерів та мультимільйонерів нараховується вже 309!

Зазначимо, що початок основного розіграшу 1006 тиражу «Велика гра» не гарантував виграш мільйону – першою з лототрону випала кулька з непарним номером 59. Але фінал гри доказав, що для мільйонера і гарантії не потрібні, вистачить доброї посмішки долі. Кому ж вона посміхнулася цього разу? Супер щасливчиком виявився гравець із Черкаської області, який закреслив у своєму білеті 3 горизонталі з однією пільговою підковою.

Вітаємо новоспеченого мільйонера!  Скоріше звертайтесь на гарячу лінію «М.С.Л.» і оформлюйте виграш. На Вас, переможцю, чекає унікальна VIP-програма «Два дні з життя мільйонера» від елітного «Клубу мільйонерів «М.С.Л.». Обіцяємо море яскравих емоцій!