Оля і Толя знову разом на сцені «Лото-Забава»! Короткі відпустки залишилися у минулому, а в майбутньому — насичений цікавими подіями осінньо-зимовий сезон. Проте, не будемо забігати наперед, адже на вулиці майже літня погода, можна навіть засмагати при бажанні. Тож, радіємо теплу, віримо тільки в найкраще та насолоджуємося дарунками вересня‑2021 року від державної лотереї «Лото-Забава».

Що подарувала везучим учасникам неділя 12 вересня? Вся картина результатів 1153 тиражу представлена на 3‑й сторінці, а про найвезучіших шукачів лотерейної удачі ми, як завжди, поговоримо детальніше. І почнемо з головного переможця основного розіграшу. Лише 22 кульки випали з лототрону під час ≪Великої гри≫ — небагато, але й цієї кількості вистачило для того, щоб народився новий мільйонер, 29‑й цього року, 409‑й за роки існування ≪Лото-Забава ≫. Щасливий білет було придбано на сайті лотерейного оператора msl.ua. Можемо констатувати, що останнім часом онлайн-мільйонерів стає все більше, і це зрозуміло, адже все більше учасників лотереї обирають саме такий спосіб покупки білетів.

Обидва учасники розіграшу ≪Мані на дивані≫ дивилися гру й збільшили стартові призи удвічі, вигравши, по 10 000 гривень. Переможцями стали: пан Ярослав із Волині та пан Володимир із Запорізької області. Наші вітання!

РОДИНА БУДЕ ЗАДОВОЛЕНА!

У розіграші ≪Парочка≫ 300 000 гривень знову встояли на кону. А в конкурсі ≪Багаті та відомі≫ ситуація, коли не виграють головний приз, апріорі неможлива. І ми називаємо ім’я щасливчика — це Юрій Євгенович Долгов із Одеси. Він виграв 100 000 гривень.

— Вітаємо переможця! — звертаємося до пана Юрія. — Ми з Вами вже зустрічалися у студії?

— Декілька років тому я гостював у студії, і не один раз, а тричі, і майже поспіль — так щастило. А потім удача мене полишила, і тільки зараз знову посміхнулась.

— Ви давно так активно граєте?

— Мій стаж — майже 14 років. Купую в середньому по 20 білетів на тиждень.

— Супер! А Ви часом не передплатник нашої газети? Виглядає логічним.

— Вгадали, я передплачую «Азарт від МСЛ» 12 років поспіль.

— Дякуємо Вам за вірність лотерейному виданню, пане Юрію! І хочемо розповісти про Вас читачам якомога більше.

— Що я можу сказати… Зараз на пенсії, більше 40 років працював у одеському порту, заправляв паливом великі іноземні кораблі. Маю дружину, доньку та сина, онучку. До речі, дружина Людмила Іванівна була сьогодні у студії, майже поруч зі мною, на 9‑му місці. А серед резервних учасників — донька та онучка. Родина підтримує моє лотерейне хобі, а я намагаюся їх радувати. Сьогодні точно будуть задоволені!

Сподіваємося, що й ви, панове читачі, отримали задоволення від участі у 1153‑му тиражі «Лото-Забава», адже навіть маленький виграш радує учасника. Є радість — є бажання продовжувати. І мріяти про мільйони!