Неймовірно вдалим став перший розіграш «Лото-Забава» у 2022 році! Учасники лотереї виграли всі можливі головні призи на загальну суму 4 900 000 гривень,—справжє свято виграшів! Головна новина 1169 тиражу, розіграш якого відбувся 2 січня — виграно джекпот розміром  3 000 000 гривень. Переможець купив лотерейний білет у місті Лебедин Сумської області й став 1-м мільйонером цього року, 421-м мільйонером «Лото-Забава» за всю історію її існування. Щаслива точка продажу лотерей знаходиться у місцевому ЦУМі, а білет було придбано 30 грудня о 9:57. Лотерейному оператору не довелося довго очікувати на появу власника джекпоту. Ним виявися 71-річний пенсіонер із Лебедина Григорій Стефанович (прізвище він просив не називати). У «Лото-Забава» супер щасливчик бере участь вже років 15. Щотижня традиційно купує по 2 білети. За словами лотерейного мультимільйонера, напередодні розіграшу в нього не було жодних передчуттів чогось незвичного. Єдине, що відрізняло цю ситуацію від попередніх,— зазвичай він купує квитки у вівторок, а цього разу поїхав на рибалку, тому придбав білет у четвер. Дізнався про свою фантастичну удачу вже після розіграшу, перевіряючи білети через Інтернет. У переможця двоє дорослих дітей—син та донька. Син живе разом із ним. На виграні гроші пан Григорій хотів би купити квартири для своїх дітей. А що стосується улюбленої лотереї, то її ветеран вирішив не змінювати свою традицію й продовжує купувати по два білети на кожний тираж «Лото-Забава».

ВИГРАЛИ ВСЕ, ЩО БУЛО МОЖЛИВО!

Але це не всі цікаві новини цього незвичайного тиражу. В основному розіграші 1 000 000 гривень порівно розділили між собою п’ять учасників. Кожен з них виграв по 200 000 гривень! Два щасливих білети придбано онлайн на офіційному сайті лотерейного оператора, а три інших — у точках продажу в різних областях України: Київській (місто Бровари, вул. Короленка, 59), Сумській (місто Суми, вул. Лушпи, 4) та Дніпропетровській (місті Дніпро, вул.Пастера, 6-а). Але це ще не всі новини про видатний тираж. У розіграші «Парочка» виграно головний приз—300 000 гривень. Переможцем став учасник, який купив білет у місті Артемівськ Донецької області (вул. Воровського, 4), сплативши 25 гривень. У конкурсі «Багаті та відомі» головним переможцем став Дмитро Миколайович Радченко, який виграв 100 000 гривень (№ 17, зелений ряд). Найвезучіший учасник живе в Києві, лотерейні білети купує вже 2 роки, не часто, але завжди з комбінацією «Багаті та відомі», щоб потрапити до студії. У конкурсі «Мані на дивані» переможницею стала пані Леся з Полтави, яка дивилася прямий ефір та виграла 10 000 гривень. А також пан Олег із Рівного, який не дивився трансляцію розіграшу, але вгадав вагу кульок, і тому виграв 5000 гривень.

ДРУГИЙ МІЛЬЙОНЕР РОКУ КУПИВ БІЛЕТ ОНЛАЙН

Свята тривають, а «Лото-Забава» працює. 9-го січня пройшов розіграш 1170 тиражу, в якому народився другий мільйонер 2022 року, 342-й мільйонер в історії лотереї. Щасливчик зробив покупку на сайті msl.ua і не прогадав! У конкурсі «Багаті та відомі» головна переможниця виграла 100 000 гривень. Відзначилася учасниця № 2 Валентина Іванівна Халамаш із Запорізької області. За її словами, білети «Лото-Забава» купує більше 20 років, завжди мріяла потрапити до студії, а вдалося тільки минулого літа. Того разу залишилася без призів, а ось друга спроба виявилася вдалою. До речі, цього разу пані Валентина приїздила разом із донькою Ніною, якій дістався № 12. Розіграш призів телефоном «Мані на дивані» подарував максимальні 50 000 гривень пані Наталі із Черкас. Другому учаснику додзвонитися зі студії, на жаль, не вдалося, тож залишається гучно закликати учасників лотереї—не проспіть свою удачу в новому році!

2021-Й РІК ПРОВОДИЛИ РЕКОРДОМ!

Повертаючись у минуле, обов’язково скажемо декілька слів про розіграш 1168 тиражу, адже в ньому народився 40-й мільйонер 2021 року! Рекордну крапку поставив власник онлайн білета, на який випав виграш— 1 000 000 гривень. Головною переможницею конкурсу «Багатів та відомі» стала учасниця № 9 із жовтого ряду Юлія Борисівна Гудзенко, мешканка міста Олександрія Кіровоградської області. Вона виграла 250 000 гривень. До студії пані Юлія потрапила вперше, але майже всією родиною—разом із мамою Раїсою, завзятою учасницею лотереї, батьком і чоловіком. Із усієї четвірки саме Юлія виявилася найвезучішою та зробила передноворічний настрій для своєї родини супер святковим! Розіграш «Мані на дивані» подарував додзвонювачу з Харкова   50 000 гривень. Друга учасниця,   виграла 10 000 гривень.