Сьогодні ми звітуємо про два тиражі «Лото-Забава», у яких було виграно лише великих призів на суму 2 750 000 гривень. Цікавої інформації багато, тому переходимо одразу до справи. У 1159 тиражі «Лото-Забава», який відбувся 24 жовтня, 1 000 000 гривень в основному розіграші розділили між собою двоє переможців. Один щасливий білет придбали у місті Полонне Хмельницької області на точці продажу лотерей, що знаходиться на вулиці Лесі Українки, 22. Другий білет було продано у Черкасах, на фірмовій точці продажу лотерей «М.С.Л.», що знаходиться у магазині «Добросвіт» на бульварі Шевченка, 345. Переможцем із Хмельниччини виявився 50‑річний Сергій Володимирович.

Півтора роки тому я вдруге одружився, — розповів щасливчик. — Якось вранці ми з дружиною дивились телевізор і побачили розіграш «Лото-Забава». Дружина сказала: «Дивись, як люди виграють. Давай і ми спробуємо!» З того часу на кожний тираж ми купляємо два лотерейних білета. В конкурсі «Парочка» одного разу виграли невеликий приз.

А минулого тижня в ніч на вівторок мені наснилась ікона «Іоанна Хрестителя». Я ви-рішив, що це знак, і наступного дня пішов та купив два білета. У неділю дивимось ефір і розуміємо, що це ми виграли! Це хоч і не дуже велика для нас сума, але це Божий дар. Коли отримаю гроші, то, швидше за все, вкладу їх у бізнес».

Історія другого переможця, із Черкас, цікава тим, що виграшний лотерейний білет було… подаровано! Дідусь купив цей білет для своїх ще зовсім маленьких онуків, тому виграш оформила його донька Яна (мати його онуків), яка зараз знаходиться у декретній відпустці. Саме вона й розповіла історію цього виграшу.

Кожного тижня протягом останніх 15 років Олександр Афанасійович (дідусь) купує білети «Лото-Забава». Коли у нього з’явились онуки, то для кожного із них він також купує по білету, підписує їх і кожної неділі дивиться розіграш по телебаченню зі сподіванням, що цього разу пощастить і він зможе подарувати онукам великі гроші. Саме так і сталося!» — говорить Яна. З її слів, Олександр Афанасійович одразу дізнався про виграш, адже він дивився прямий ефір лотереї і перевіряв білети по ходу розіграшу. «У нього ледь серце не стало, він дуже зрадів!», — додає Яна. Сама вона ніколи не брала участі у лотереях, але вже купила собі білет на наступний розіграш. Виграш молода сім’я планує вкласти у придбання власного житла та допомогу дідусю, який вже багато років на інвалідності. У тому ж 1159 тиражі прямо у студії виграли 250 000 гривень в конкурсі «Багаті та відомі». Пощастило учаснику з білого ряду під № 23 Роману Крижановському із Чернівців. До студії він потрапив удруге в житті, цього разу — за дорученням тещі. Свою мрію Роман не озвучив, лише сказав, що суми виграшу вистачить на перший крок до здійснення цієї мрії. Крокуйте успішно далі, пане Романе!

У розіграші «Мані на дивані» переможницею стала пані Антоніна із Кропивницького, її виграш склав 10 000 гривень. Другий учасник не відповів на дзвінок зі студії і втратив можливість виграти грошовий приз.

Розіграш 1160 тиражу «Лото-Забава» відбувся останнього дня жовтня й ознаменувався народженням нового мільйонера! Щасливий білет було продано у Дніпропетровській області, а його власник став 413 мільйонером в історії вашої улюбленої лотереї, 33 мільйонером у 2021 році. Вітаємо переможця та радимо йому скоріше звернутися на гарячу лінію лотерейного оператора й отримати вичерпну інформацію щодо оформлення свого чудового виграшу.

Розіграш «Мані на дивані» став переможним спочатку для пана Олександра із Запорізької області, який виграв 10 000 гривень, — він дивився прямий ефір, але не вгадав вагу кульок. Естафету прийняла пані Наталія, якій вдалося виграти лише 1 000 гривень, оскільки вона не дивилася розіграш і не вгадала вагу кульок. «Парочка», як завжди, була щедрою до великої кількості учасників, подарувавши їм призи різних категорій, а ось максимальний приз на суму 300 000 гривень залишився на кону до наступної неділі. Купуйте пірамідки та загадайте собі удачу, шановні друзі!

Головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі» став учасник № 13 із синього ряду, пан Микола, мешканець Луганщини. Щасливчику вдалося виграти максимально можливу суму — 500 000 гривень! Але найцікавіше, можна сказати фантастично цікаве, почалося вже після виграшу, коли ведучі розпитували пана Миколу про його участь в лотереї. Виявилося, що у 2012 році щасливчик виграв у «Лото-Забава»… рекордний джекпот—12 мільйонів гривень!!! Звичайно, нам захотілося дізнатися, як рекордсмен скористався найбільшим виграшем в історії лотереї. Відповів стримано: «Я вирішив квартирне питання. І не тільки для себе, а й для своїх дітей».

Рекордсменами не народжуються, шановні друзі, ними стають, купуючи лотерейні білети. Пан Микола купує білети здебільшого онлайн, по 5–6 штук на тираж. Він впевнений, що саме постійна участь у «Лото-Забава» стала причиною успіху. Ну, а ще й трішечки удачі!