1050 - тираж приємних сюрпризів від "Лото-Забава"!

Новий мільйонер, нова ведуча, новий конкурс…

Чим ближче до 20-ї річниці державної лотереї «», тим більше несподіваних, приємних сюрпризів дарує своїм шанувальникам найпопулярніша лотерея України. Розіграш 1050 тиражу, який пройшов цієї неділі, запам’ятався учасникам гри, насамперед, новими обличчями: і в телестудії, і на екранах телевізорів. До речі, в більшості молодими обличчями. А це говорить про те, що ветеран лотерейного ринку країни, незважаючи на свій солідний вік та рекордну статистику, навіть і не збирається старіти, тримає чудову форму, повний ігрового драйву, а відтак, подобається гравцям усіх поколінь. Стати лотерейним мільйонером чи мультимільйонером, прославитися на всю країну та миттєво розбагатіти бажає кожен із нас, а найбільші шанси для втілення заповітних мрій дає гравцям саме «Лото-забава»!

Нові обличчя, лайки, враження…

Бесідою про втілення мрій розпочався і цей телерозіграш. Співрозмовницею ведучих була зовсім молода людина — Ольга Антонюк із Бердичіва, яка отримала запрошення до студії в рамках програми «Дві дні з життя мільйонера» від «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.». 23-річна Ольга завдяки «Лото-Забава» вже здійснила чимало своїх мрій, і не лише лотерейних. Наприклад, цієї суботи вона вперше в житті… стрибнула з парашутом!

1050 — тираж приємних сюрпризів від «Лото-Забава»!

А зараз переходимо до вражень іншої молодої героїні цього розіграшу – нового члена команди «М.С.Л.» Ольги Гриневич, яка цієї неділі вперше з’явилась у студії поруч із легендарними (як вона сама сказала) ведучими, Ларисою Руснак та Анатолієм Гнатюком. Ольга зізналась, що навіть не мріяла про таке диво, коли в дитинстві дивилась на «1+1» цю програму одразу після «мультиків». А ось, сталося!

1050 — тираж приємних сюрпризів від «Лото-Забава»!

Нова ведуча презентувала глядачам нову рубрику «ФотоЗабава» і першу п’ятірку переможців, фотографії яких минулого тижня отримали у Фейсбук, на сторінці «Лото-Забава» найбільшу кількість лайків. Щасливчики отримали запрошення до телестудії в якості гостей, і ми сподіваємося зустрітись із ними в неділю. А із самою Ольгою Гриневич ми обов’язково поспілкуємось найближчим часом, щоб представити її вам, шановні читачі.

Конкурс «ФотоЗабава» триває, і кожен шанувальник лотереї має шанс зайняти почесне місце на «Алеї слави» (як сказала Ольга), «засвітившись» на всю країну, та потрапити за лаштунки лотерейної студії. Дерзайте, панове, адже взяти участь у конкурсі дуже просто: сфотографуйтеся з білетом «Лото-Забава» чи фірмовою чашкою, з плакатом акції чи ведучими телерозіграшів і завантажте ці кадри у Фейсбук з хештегом #ФотоЗабава. Зробити це можна до середи поточного тижня, а далі – голосування і 5 переможців стануть відомими всій              країні та гостями студії!