Останній місяць літа 2020 державна лотерея «Лото-Забава» зробить для вас по-справжньому гарячим, а ваші мрії про відпочинок на морі — реальними та здійсненними. Вже сьогодні ви можете зробити крок до здійснення ваших бажань і отримати шанси виграти додаткові призи у літній акції «100 000 гривень на відпустку!» Акція триватиме протягом 3-х тиражів: з 1097 по 1099. Акційні розіграші відбудуться 16, 23 і 30 серпня 2020 року. Загалом, протягом святкових тиражів буде розіграно 300 000 гривень додатково. Щотиражу буде розіграно додатковий приз — 100 000 гривень з податками.

Як стати учасником розіграшу?

Придбайте 2 або більше білетів «Лото-Забава» на акційний тираж вартістю від 25 грн. однією покупкою. На кожному акційному білеті друкується додаткова акційна комбінація із 8ми цифр. Щоб номер телефону гравця потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно надіслати додаткові акційні комбінації за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію — окремо). Чим більше буде зареєстровано ваших додаткових акційних комбінацій, тим більше ви отримаєте шансів на виграш. З одного номеру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість акційних комбінацій. SMS-повідомлення прийматимуться до 20.15 суботи напередодні розіграшу тиражу, позначеному в лотерейному білеті.

Як визначатимуть переможця?

Під час розіграшу в прямому ефірі серед додаткових акційних комбінацій за принципом випадковості буде визначена одна комбінація. Якщо виграла саме ваша комбінація, телефонуйте на гарячу лінію «М.С.Л.» за номером 0 (800) 21 00 65 для оформлення виграшу. А тепер — про сюрпризну акційну новинку «Кожен акційний білет — із бонусом!», яка зробить вас більш сучасними та відкритими до нових технологій, надихне на пошуки нових знань та навичок. У слова бонус є чимало різних значень. У даному разі йдеться про додаткові призи, які ви зможете вигравати у літній акції «Лото-Забава», пірнувши у світ Інтернету — на офіційному сайті вашого лотерейного оператора: msl.ua.

Як отримати бонуси?

Заходьте на сайт msl.ua, на сторінку «Лото-Забава» та зареєструйте акційну комбінацію з вашого білета (для цього навіть не треба авторизуватися) протягом тижня до 20.15 суботи напередодні розіграшу тиражу, позначеному в лотерейному білеті. Ви одразу побачите повідомлення, що виграли бонус, його сума може становити: 5, 10, 20 або 5 000 гривень! Щоб отримати виграний бонус, вам треба зареєструватися на сайті шляхом введення свого номеру телефону та зробити ще кілька простих операцій на сайті. Відразу ж ви отримаєте гарантований бонус на ваш рахунок гравця, який зможете витратити на сайті. Більш детально про всі умови участі у акції «100 000 ГРИВЕНЬ НА ВІДПУСТКУ!» та «Кожний акційний білет — із бонусом!» можна дізнатися на сайті msl.ua та за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 (800) 21 00 65.

Для користувачів Інтернету все вищесказане зрозуміло й просто. Для тих читачів, які лише відкривають для себе світ онлайн лотерей, труднощів також не буде, варто лише почати. І не для того, щоб вигравати акційні бонуси. А й щоб швидко, легко, комфортно купувати білети ваших улюблених лотерей, знайомитися з новими лотереями, розширювати свій лотерейний кругозір, отримуючи яскраві позитивні емоції.

Шановні друзі! Спекотний серпень обіцяє вам чимало цікавих моментів, а ваша улюблена «Лото-Забава» та інші лотереї «М.С.Л.» обов’язково зроблять їх дуже приємними!