Якщо в кількох словах описати розіграш 1131 тиражу «Лото-Забава», можна сказати так: обійшлося без сенсацій. Ми все ще мимо­волі повертаємося на два тижні назад, до тієї хвилюючої миті, коли зірвали тримільйон­ний джекпот. Розуміючи, що такі лотерейні сенсації не трапляються кожного тиражу, все ж таки очікуємо вранці кожної неділі чогось подібного. Нам дуже хочеться при­ємних сенсацій, ми чекаємо на велетенські виграші й готові привітати з перемогою но­вих лотерейних щасливчиків. На щастя, вони обов’язково є в кожному тиражі (такі правила гри), навіть якщо обходиться без гучних сен­сацій. А цієї неділі народився 10‑й мільйонер року, хіба ж це не привід для яскравих емоцій і тривалих оплесків?!

СВЯТКУЮТЬ НА ПОДІЛЛІ

«Велика гра» — це серце нашої програ­ми», — сказала Оля Гриневич, запускаючи лототрон. Все вірно, адже в основному ро­зіграші вирішується доля головних призів «Лото-Забава». Все залежить від того, скільки та яких кульок (номерів) випадає з лототро­ну. Цього разу для виявлення головного пе­реможця знадобилося 24 кульки. А найщас­ливішим став лотерейний білет, придбаний на Поділлі, у Хмельницькій області (дивіться результати на стор. 7). Одноосібний перемо­жець став 10м мільйонером цього року, 390м в історії «Лото-Забава»!

Розіграш «Мані на дивані», яким розпоча­лася недільна лотерейна програма на «1+1», приніс успіх тільки одному з претендентів на призи (другий, на жаль, не відгукнувся на дзвінок зі студії). Пан Микола із Черкас дивився гру на комп’ютері (можна і так, а не лише по телевізору), чітко відповів на запи­тання ведучої, а потім відгадав вагу кульок і виграв 50 000 гривень.

«Парочка» в черговий раз продовжила інтригувати своїх прихильників, яким так хочеться виграти максимальні 300 000 гри­вень. Але ні, цього разу нікому не вдалося, почекайте ще тиждень, панове, можливо 18 квітня стане днем вашого успіху. Тільки не забудьте замовити одну або декілька ком­бінацій «Парочка»!

СХВИЛЬОВАНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Коли людина від хвилювання забуває ім’я дружини, сина, онуків, — це означає, що вона у шоці. Таке трапилося з Володимиром Іго­ровичем Кузьміним (Вінниця), головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі». Ми не жартуємо, шановні читачі, наш герой на­справді був саме у такому стані, коли одразу після розіграшу ми брали в нього інтерв’ю. «Та я всю ніч не спав, так хвилювався!» — виправдовувався пан Володимир, аж нарешті трішечки заспокоївся й зміг розповісти про себе. З’ясувалося, що перші білети «Лото-Забава» він купив, коли вони були кольорові, більше 20 років тому, великі призи не вигра­вав, до студії потрапив вперше. Вдома за ньо­го вболівають дружина, син із невісткою та дві онучки. Запитуємо: «Як Вас проводжали до столиці?». Відповідає: «Вигнали з дому, сказали, їдь і заробляй гроші!»

Ось така жартівлива розмова із дуже схви­льованим переможцем паном Володимиром. Додамо, що йому 55 років, працює на збірці метало-пластикових вікон. І дуже хоче до виграних у студїї 100 000 гривень додати ще мільйон, а краще три мільйони. Ми Вам цього бажаємо, пане Володимире!