Взяти участь у розіграшах EuroJackpot прагне багато людей. Мультинаціональна лотерея славиться величезними джекпотами. Незважаючи на те, що лотерея проводиться за кордоном, у вас, шановні читачі, є шанс випробувати свою удачу в цій надзвичайно цікавій лотереї.

ВАЖЛИВІ НЮАНСИ EUROJACKPOT

Лотерея EuroJackpot почала регулярно проводитися з 2012 року. У складі її організаторів виступили Фінляндія, Словенія, Німеччина, Нідерланди, Данія та Італія. Розіграші проводяться щотижня у столиці Фінляндії, Хельсінкі. Купивши квиток, людина позначає на ньому 5 числових комбінацій з основного поля і ще 2 з додаткового. Розіграш традиційно проводиться за допомогою лототрону. В рамках EuroJackpot випадає 7 чисел. Мінімальний виграш гравцеві забезпечує збіг 3‑х значень. Особливістю цієї лотереї є те, що в ній відсутні фіксовані виграші. Призові суми призначаються для кожної категорії комбінацій, потім вони розділяється між переможцями.

Джекпот у лотереї EuroJackpot починається з 10 000 000 євро. Якщо головний приз не розіграний за підсумками розіграшу, до нього додають 2 000 000 євро. Максимальним джекпотом у рамках цієї лотереї може стати 90 000 000 євро. За всі роки проведення лотереї EuroJackpot максимальний виграш тричі знаходив своїх володарів. Квиток цієї лотереї коштує 6 доларів. Однак ви можете отримати невелику знижку при покупці декількох квитків. У рамках участі в EuroJackpot можна оформити постійну передплату, тоді кожен 10‑й квиток буде діставатися вам абсолютно безкоштовно. На жаль, безпосередньо брати участь у розіграшах EuroJackpot можуть тільки мешканці країн-учасниць. Україна та інші країни до них не належать, тому отримати доступ до лотереї можна тільки через організацію-посередника, (минулого року ми надавали читачам чимало інформації про кампанії, які можуть бути такими посередниками). Така компанія придбає для людини заповітний квиток. Після вибору чисел і оплати комбінацій, учаснику розіграшу надішлють відскановану копію лотерейного квитка.

ОТРИМАННЯ ВИГРАШУ

Забрати приз може тільки власник квитка, що виграв. Перед його видачею співробітники лотереї проводять ретельну перевірку числової комбінації і самого квитка на справжність. Жителі України та країн СНД в разі перемоги в EuroJackpot отримують відповідне сповіщення від організації-посередника. Невеликі суми зараховуються на рахунок в особистому кабінеті на сайті посередника. Наприклад, він може витратити її на придбання нових квитків або вивести виграш на свій рахунок у банку. Тривалість здійснення банківського переказу зазвичай не перевищує 10 робочих днів. Для отримання великих виграшів організатори лотереї можуть запросити іноземного громадянина в свій офіс. Витрати, пов’язані з поїздкою, в таких випадках оплачує посередник. Важливо пам’ятати, що виграші в лотереї EuroJackpot не обкладаються податком тільки для переможців, які є громадянами країн-учасниць. Жителям України та країн СНД доведеться заплатити податок ПДФО.

ЯК ОБРАТИ ПОСЕРЕДНИКА

Досвідченим гравцям відомо, що в зарубіжних лотереях можна виграти набагато більше, ніж у вітчизняних. Ви можете самостійно купити квиток під час поїздки за кордон або скористатися послугами посередника. Зарубіжні лотереї надають високий рівень гарантій щодо виплат виграшів незалежно від того, де знаходиться учасник. Вирішивши взяти участь у розіграші, у вас не буде підстави для сумнівів у їх надійності. Однак їх найголовнішою перевагою є величина призового фонду. Далеко не кожен гравець вирішить заради участі в розіграші здійснити дорогу подорож за кордон. Купівля квитків через родичів і знайомих також не завжди зручна. Оптимальним варіантом у цій ситуації стає участь у лотереї через посередника. В даний час успішно функціонує безліч компаній, які надають посередницькі послуги. На сайті посередника людина обирає лотерею і числа, а посередник купує квиток із цими числами. Відмінність від звичайної покупки в точці продажу полягає в тому, що за можливість участі в зарубіжній лотереї гравець платить суму, яка трохи перевищує вартість самого квитка. Компанія-посередник утримує певний відсоток за свої послуги. Вирішивши скористатися послугами компанії-посередника, обов’язково ознайомтеся з відгуками про її роботу. Переваги та недоліки посередника, які відзначили для себе інші користувачі, допоможуть сформувати найбільш об’єктивну думку. Відсутність відгуків або мала їх кількість можуть свідчити про те, що посередник працює недавно.

Рекомендується віддавати перевагу компаніям, які вже мають досвід на ринку і гарну репутацію. Обов’язково уточніть, як довго функціонує сайт посередника. Знайомство із сайтом найкраще почати з пошуку служби підтримки. Цей розділ не тільки обов’язково повинен бути присутнім на ресурсі посередника, але і працювати цілодобово. Задайте кілька питань, щоб перевірити швидкість відгуку посередника. Надійна компанія дорожить своїми клієнтами, тому постарається відповісти якомога швидше. Якщо ви вперше будете купувати квиток іноземної лотереї, варто звернути увагу на те, як відсортовані лотереї на сайті компанії-посередника. Як правило, на сайтах посередників представлена велика кількість американських і європейських лотерей. Наявність фільтрів дозволить вам швидко зорієнтуватися і вибрати оптимальний для себе розіграш.