Наприкінці минулого року в розіграші на­ціональної лотереї Південно-Африканської Республіки випали числа 5, 6, 7, 8, 9 і 10. Пе­реможцями, які розділять майже 114 мільйо­нів південноафриканських рендів (понад 7,4 мільйона доларів), стали 20 осіб.

За умовами розіграшу учасники мали обрати п’ять основних чисел від 1 до 50 та одне додаткове — від 1 до 20. Шанси вигра­ти джекпот дорівнюють 1 до 42 375 200, за­значає BBC News. 1 грудня спершу в лотереї випали числа 8, 5, 9, 7, 6, а потім PowerBall — 10.

Холдинг Ithuba привітав у Твіттері нових мультимільйонерів із перемогою в розіграші. У компанії також прокоментували виграшну послідовність: «Числа можуть здатися не­сподіваною комбінацією, але ми бачимо, що багато учасників лотереї ставлять саме на них», — заявили в компанії.

Кожен переможець виграв 5,7 мільйона рендів (370 тисяч доларів). Ще 79 учасників лотереї виграли по 6283 ренда (409 дола­рів) кожен, вгадавши послідовність від 5 до 9, але без PowerBall. Користувачі соцмереж звинуватили організаторів у фальсифікаціях і шахрайстві.

Національна комісія з лотереї ПАР за­значила, що виграшна комбінація чисел «незвичайна, але не неможлива». У комісії підкреслили, що при розіграші лотереї 1 груд­ня використовували генератор випадкових чисел, який вибирає числа без будь-якої за­кономірності, а за розіграшем спостерігали фахівці відомства.