Лотерея «Спортлото» знову буде проводитися в Узбекистані. Частина коштів, отриманих від проведення цієї та інших спортивних лотерей, буде спрямована на додаткове фінансування вітчизняного спорту, повідомляє Podrobno.uz.

Указом президента «Про заходи щодо подальшого вдосконалення та популяризації фізичної культури і спорту в Республіці Узбекистан» доручено створити нові джерела фінансування спорту, організувавши спортивні лотереї. При цьому до 10% доходу, отриманого організаторами спортивних лотерей, буде перераховуватися на позабюджетний спеціальний розрахунковий рахунок «Спорт».

Повернути в Узбекистан «Спортлото» доручено Міністерству фізичної культури і спорту, Міністерству фінансів і Агентству з розвитку ринку капіталу. Лотерея повинна почати роботу до 15 листопада.

Лотерея не проводилась в республіці майже десять років. Зональне підприємство «Спортлото», що діяло в радянські роки, у 1992‑у було передано у відання Держкомспорту Узбекистану. У 1995 році воно було перетворено в узбецько-американську компанію Sportloto LTD, яка працювала з 1997 по 2010 роки. Після цього «Спортлото» припинило свою діяльність.