Анонімна група з п’яти гравців «Пенсільва­нії Mega Millions» звернулася з пропозицією оформити свій виграшний джекпот, дев’ятий найвищий приз в історії гри та найбільший з коли-небудь виграних у штаті.  Група стала володарем головного призу в розмірі 516 мільйонів доларів під назвою «Peace of Mind Trust», а їх адвокати отримали чек від імені переможців.

Гравці вирішили отримати одноразову виплату грошового опціону в сумі 348 600 000 доларів, а не повну суму в 516 мільйо­нів. Після утримання 24% федерального та 3,07% податків у Пенсільванії група отримає 254 233 980 доларів.

«Це гроші, що змінюють життя поколінь. Переможці живуть у невеликих громадах у східній Пенсільванії і прагнуть зберегти своє життя якомога нормальнішим. Збере­ження анонімності є ключовим фактором для забезпечення нормальності. Виграшним квитком став Швидкий вибір», — повідоми­ли юристи Трасту Курт Панус та Крістофер Махоні, йдеться у заяві.

Хоча законодавство штату не дозволяє переможцям штату Пенсільванія офіційно залишатися анонімними, вони можуть ство­рити приватний трест, який отримає для них приз, сказала прес-секретар лотереї Ева Суоп. Таким чином зберігаються ім’я переможця та інші особисті дані приватними, тим самим уникаючи небажаної  реклами.

«Інформація про бенефіціара та інші дета­лі, що стосуються трасту, вважаються особи­стою фінансовою інформацією, яка згідно із законодавством є конфіденційною», — пояс­нила Суоп.

Щасливий квиток був придбаний у Ле­віттауні, графство Бакс, і поєднав усі шість виграшних номерів у розіграші п’ятниці, 21 травня 2021 року — білі кулі 6, 9, 17, 18 та 48, разом із золотом Мега куля 8.  «Я радий за них, і я сподіваюся, що це був хтось місцевий», — сказав власник магазину Прашант Шах, який отримав бонус у розмірі 100 000 доларів після продажу квитка.

«Пенсильванська лотерея вітає найбільших переможців цього історичного джекпоту», — сказав виконавчий директор Дрю Світко.

«Ми постійно говоримо нашим гравцям, що для того, щоб мати шанс виграти джекпот, потрібен лише один квиток, і ця перемога Mega Millions нагадує про це. Це найбільший джек-пот, коли-небудь виграний у Пенсіль­ванії, і це також чудова новина для старших пенсільванців, які отримують користь від програм Пенсильванської лотереї».

Неймовірна виплата — це найбільший джек-пот Mega Millions, коли-небудь вигра­ний у травні, і третій раз квиток у Пенсіль­ванії приніс головний приз гри з моменту початку продажів у штаті в 2010 році. Рані­ше гравець із Пітсбурга 20 травня отримав виграш у 149 мільйонів доларів у 2014 р. А 21 липня 2015 р. водій вантажівки у штаті Вірджинія під час робочої поїздки через Пен­сильванію виграв 153 млн. доларів.

Пенсильванська лотерея унікальна тим, що використовує весь прибуток для фінан­сування програм на користь людей похилого віку штату. Джек-пот «Мега Мільйони», який розпочався в п’ятницю, 19 лютого і закінчив­ся в п’ятницю, 21 травня, призвів до продажу квитків на 41,5 мільйона доларів, що дало можливість отримати 16,6 мільйона доларів на допомогу літнім мешканцям Пенсільванії.