Лотерея Великобританії UK Millionaire Maker зіткнулася з тим, що не може знайти переможця джекпоту. Ось уже більше шести місяців людина, яка виграла, не забирає свій приз. Для того, щоб знайти його, лотерейна компанія вирішила випу­стити спеціальну лімітовану партію пива. За допомогою у реалізації такого плану ор­ганізатори звернулися до відомої пивоварні Backyard Brewhouse.

В Уолсоллі (Walsall — місто у Великобри­танії) у вересні минулого року в одному з магазинів був придбаний білет лотереї, який в подальшому став виграшним. Ку­пивши його, людина виграла 1 000 000. Як виявилося, везунчик так і не вийшов на зв’я­зок з організаторами лотереї. І все йшло до того, що він вже не зможе забрати свій приз. Справа в тому, що період дії даного квитка закінчився 17 березня.

Цікаво, що заради цього неуважного пе­реможця було випущено сто пляшок елю з метою поширення інформації про виграш­ний квиток, пошуку щасливчика. Таке пиво можна було замовити на інтернет-ресурсі пи­воварні. Представники пивоварні рекомен­дували жителям їхнього населеного пункту перевірити свої квитки, а раптом хтось саме з них виявиться щасливчиком. Усі дуже хоті­ли, аби переможець знайшовся і забрав гро­ші, які неодмінно внесуть в його життя зміни. Але життя написало зовсім інший сценарій. Переможець так і не з’явився. Можливо, він віддає перевагу не пиву, а віскі?