Учасники лотерей — це люди старшо­го покоління. Подібний стереотип існує не тільки у нашій країні, але і в усьому світі. Ми вирішили зламати його, зібравши кіль­ка цікавих і, що найголовніше, правдивих історій про виграші молодих людей.

ЗА МИТЬ ДО ФІНАЛУ

Ронні Андерсон із Норвегії у 23 роки виграв 521 тисячу доларів, як то кажуть, жартома. Одного разу студент і його друзі вирішили влаштувати веселий вечір з бар­бекю. Ронні пішов у магазин за відсутніми продуктами і біля каси побачив стійку з ло­терейними квитками. До закриття реєстра­ції квитків даного тиражу залишалася рівно 81 секунда. Він подумав, що буде відрахо­вувати секунди і купить квиток за мить до закриття. Жартівлива ідея виявилася пе­реможною. Вже через пів години Ронні по­дзвонили організатори лотереї і повідоми­ли про виграш.

«ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ» ЗА МІЛЬЙОН

Молоді учасники лотерей вважають за краще дізнаватися результат тут і зараз. Тому студент 5 курсу магаданського інсти­туту Олександр П. захопився саме миттє­вими лотереями. Все почалося під час від­пустки в Ростові-на-Дону — молода людина і його дівчина кожен день купували лоте­рейні квитки. У разі невеликого виграшу, обмінювали їх на нові. Так тривало трохи більше тижня, а потім прийшов час повертатися до рідного міста. Та нове хобі сту­дент не полишив і вдома теж купив кілька квитків миттєвих лотерей, один з яких при­ніс йому мільйон рублів. Тепер Олександр каже, що мріє переїхати зі своєю дівчиною в Ростов-на-Дону і ці гроші будуть дуже до­речними.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК НА ЩАСТЯ

20‑річний Брендон Стівенсон із Міннесо­ти стежив за новинками в інформаційних технологіях і цікавився останніми інтернет-розробками. Як тільки вийшов мобільний додаток від організатора популярної лоте­реї, Брендон відразу скачав його на телефон і вирішив протестувати. Студент придбав квиток абсолютно безкоштовно, скористав­шись безкоштовним кредитом, який вида­вався учасникам при запрошенні на сайт. Експеримент виявився щасливим — Брен­дон виграв мільйон доларів. Гроші він зби­рається витратити на погашення кредитів по навчанню і на подорожі.

НЕ ПРОГАДАВ

Різвоншо Мехробшоев із села Рушан у Та­джикистані навчався у геологічному коле­джі, отримував стипендію і хотів знайти підробіток. На зекономлені гроші юнак ку­пував лотерейні квитки. Одного разу стар­ший брат Різвоншо вислав йому трохи гро­шей на новий одяг. Хлопець купив обновки на розпродажу, а на решту суми придбав лотерейні квитки. Один із них приніс сту­денту 150 000 сомоні. Щасливчик відправив частину грошей батькам на ремонт будин­ку, а також зробив хороший подарунок братові, завдяки якому і став мільйонером.