Однією з найпопулярніших лотерей Іспанії вважаються щоденні розіграші ONCE, які користуються величезним попитом серед іспанців. аж до того, що в країні часто ними видають решту в продуктових магазинах. Також їх часто можна купити просто на вулиці у відповідних кіосках, причому їх розповсюджувачами зазвичай є сліпі люди або ті, що мають інвалідність. Головним організатором цієї лотереї є іспанська Національна Організація Сліпих.

Гра була придумана в 1938‑му з метою забезпечення зайнятістю сліпих людей, а також для скасування оподаткування по відношенню до них. Починаючи з 8‑го травня 1939 року лотерейні розіграші проходять щодня. Завдяки тим коштам, що виручаються з продажу ігрових квитків, ведеться активна допомога людям з інвалідністю в Іспанії. У 2011‑му в ході однієї з листопадових ігор призовий фонд складав 44 000 000 євро. ONCE відносять до типу пасивних лотерей, на квитках якої вже заздалегідь вказана певна п’ятизначна комбінація. При цьому дізнатися свій виграш можна тут же на місці, перевіривши в кіоску свій квиток через спеціальну електронну систему. Сума мінімального виграшу дорівнює 1.5 євро. Щоб виграти головний приз, необхідно мати збіг п’яти чисел і серійного номера квитка.

Усередині лотереї є 4 різних режими гри, таких як:

  • простий щоденний розіграш через перевірку 5‑й чисел, зазначених на квитку;
  • формат Cuponazo, який буде враховувати також і додаткову серію квитка, що складається з трьох значень;
  • Sueldazo, яке проводиться у вихідні і де переможна комбінація буде визначатися через відповідність 5‑й основним числах разом із серією з трьох номерів і додаткового числа у вигляді бонусу;
  • гра особливого типу, коли дістається п’ять номерів у форматі від 00.000 до 99.999, а також враховується число серії від 001 до 150.

Один квиток при цьому коштує 1.5 євро на гру з понеділка по четвер, на п’ятницю — 3 євро, а на вихідні дні по 2 євро. Придбати такий квиток неможливо в Інтернеті, а всі подібні варіанти з їх продажем є підробками. Виплата коштів відбувається на рахунок гравця у банку після того, як він звернеться в один із філіалів організації. Найбільший виграш в ONCE отримав чоловік із Данії, який виграв величезний джекпот у розмірі 15 000 000 €. Крім цього, організація в якості додаткового призу виплачує йому по 6 000 € щомісяця протягом подальших 25‑ти років.