У нас вже  добре знають, що перед шанувальниками лотерей від «М.С.Л.» вже давно не стоїть вибір у пошуку найкращої лотереї. МЕГАЛОТ, «Лото-Забава», низка миттєвих та інтуїтивних лотерей — очі розбігаються від можливостей спробувати свої сили у змаганні за перемогу! Але іноді у кожного виникає бажання спробувати себе в чомусь незвичному, новенькому. Ось саме у такому випадку в нагоді вам стане LottoPark, адже цей сайт має просту місію: надати шанувальникам лотерей з усього світу можливість грати в найбільші в світі лотереї, навіть не виходячи з дому. Сайт розроблений командою професіоналів галузі та любителів лотерей із багаторічним фаховим досвідом роботи в цій галузі. LottoPark виступає в якості представника гравців, купуючи лотерейні квитки в певних країнах.

LottoPark орієнтований на гравців з усіх країн світу, які можуть обирати для спілкування одну з 37 мов, від англійської до албанської. Між іншим, жоден інший сайт із продажу лотерейних квитків не може надати гравцям таку амплітуду послуг і кращий досвід гри в онлайн-лотерею. Професіоналізм команди сайту проявляється, зокрема, в тому, що всі квитки відскановані і можуть бути перевірені гравцями в будь-який час шляхом входу в свій аккаунт. Погодьтесь, це зміцнює довіру між командою сайту і гравцями.

Сайт працює з 2015 року, серед пропозицій, які він надає, присутні всі найбільші і найвідоміші у світі лотереї, що розігрують джекпоти, які обчислюються сотнями мільйонів доларів. Гравці мають можливість обирати між Пауерболом, Мегамілліонами, Євромільйонами, Євроджекпотом — це ми називаємо лише деякі з найбільших. Але

шанувальники лотерей також можуть спробувати щастя і в численних відносно невеликих або місцевих лотереях: Ла Примітива, Оз Лото, Флорида Лото і десятках інших, оскільки їхня загальна кількість становить понад двадцять найменувань. На наш погляд, є одна лотерея (або фактично три варіанти гри), на яку варто звернути особливу увагу при перевірці вибору лотерей в LottoPark — це GG World Lottery.

Лотерея GG World Lottery, організована і керована компанією GG International, дає гравцям можливість претендувати на один із найбільших гарантованих мінімальних джекпотів у світі лотерей — на 100 мільйонів доларів. Також доступні два інших варіанти: GG World X і GG World Million, які пропонують менші за розміром призи (10 мільйонів і 1 мільйон доларів відповідно), але мають більший шанс виграти за нижчою ціною.

Цікавий факт про GG World Lottery — гру підтримує привабливий крипто-валютний токен GGC (Global Game Coin), що дає своїм власникам купу переваг у вигляді бонусів. Функції сайту добре продумані й постійно розвиваються, аби ще більше спонукати і підтримувати радість від гри в найбільші світові лотереї. LottoPark пропонує гравцям можливість не тільки взяти участь у найближчому розіграші, а й підписатися на серію майбутніх розіграшів завдяки функції багаторазового розіграшу. Більше того, рішення брати участь у декількох розіграшах дає гравцеві приємну і суттєву знижку на замовлені квитки. Спосіб оплати — один із найважливіших аспектів будь-якого онлайн-сервісу і, схоже, команда LottoPark це прекрасно розуміє. Гравці мають можливість оплатити квитки найпопулярнішими способами, такими як Visa або MasterCard, а також деякими місцевими, введеними спеціально для зручності гравців з Африки та Індії.

LottoPark йде в ногу з часом, і він один із небагатьох, хто приймає платежі в тому, що стало виявом сучасності — у Bitcoin. Крокуючи далі, завдяки співпраці з BitBayPay, LottoPark дозволяє своїм користувачам платити, використовуючи низку інших криптографічних валют, таких як Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Lisk, Dash, і це тільки деякі з них. Що цікаво, виграш також може бути виведений в крипто-валютах і переможець має обрати найвигідніший для себе спосіб. Надійна система клієнтської підтримки є приємним бонусом для шанувальників лотерей і здатна задовольнити ваші найвибагливіші потреби. І хоча LottoPark не пропонує нічого «миттєвого», цілодобова підтримка по електронній пошті відмінно справляється зі своїм завданням. Крім того, на сайті є великий розділ FAQ, в якому відповіді на питання можна отримати швидко і цілком інформативно.

LottoPark прекрасно знає, як залучати й утримувати шанувальників лотерей. Початківців зустрічають безкоштовним лотерейним квитком, який видається при першій покупці. Кількість безкоштовних квитків може збільшитися, якщо вони вирішать поділитися інформацію про сайт із друзями чи знайомими. Програма LottoPark’s Refer a Friend надає таку можливість, і кількість безкоштовних квитків, які можуть бути затребувані, не обмежена, так що дійсно можна грати безкоштовно тільки для того, щоб зайти на сайт.

Для тих, хто хоче піти ще далі, є також партнерська програма, до якої можна приєднатися і заробити кілька додаткових доларів (за покупку лотерейних квитків звичайно ж). Завдяки багаторічному досвіду і постійному розвитку, вибору мов, найбільшому серед будь-яких інших лотерейних сайтів, відмінній підтримці й великому вибору способів оплати та величезному вибору доступних ігор, LottoPark здається просто ідеальним місцем для тих, хто хоче спробувати свої сили у змаганні за перемогу в найбільших лотереях світу.