Hot Lotto — це невелика (у порівнянні зі світовими лідерами) лотерея, яка, тим не менш, гаряче любима американцями. Вона бере свій початок у 2002 році, коли лотерейна асоціація запустила новий лотерейний проект незвичайного формату. Справа в тому, що при розі­грашах Hot Lotto не використовується звичайний лототрон — його роль виконує генератор випадкових чисел.

Розмір мінімального джекпоту в цій грі складає 1 мільйон доларів, а в разі не вгадування його гравцями він збільшується щоразу не менше, ніж на 50 000 доларів. Акумулювання головного призу може відбуватися необмежену кількість разів. Вартість квитка Ноt Lotto — 1 долар.

ПРАВИЛА ГРИ В HOT LOTTO

Розіграш цієї лотереї прово­диться двічі на тиждень — у сере­ду і суботу близько 22–00. Однак, на відміну від інших американ­ських лотерей, ви не побачите пряму трансляцію Hot Lotto по телевізору.

Правила цієї гри прості — грав­цеві необхідно вгадати 5 чисел із 47. Крім того, є ще 19 «Гаря­чих куль», серед яких потрібно обрати тільки одну. Ви можете скористатися «автовибором», а також можна вибрати функцію «Hot Sizzler», яка збільшить ваш виграш утричі. Громадяни до 18 років до лотереї не допускаються.

Можна купити скільки завгод­но квитків на поточний розіграш, проте отримати приз зможете тільки по одному з них — тому, який містить найбільший ви­граш.

ШАНСИ НА ВИГРАШ

Шанси на виграш у цій лоте­реї великі. Призи невеликі, але призових категорій — більш ніж достатньо: ви можете отримати нагороду вже починаючи з одно­го відгаданого номера!

 

 

 

 

 

Точний розподіл призів відображено в та­блиці:

 

ЦІКАВІ ФАКТИ

  1. Найперший джекпот лотереї склав 1 мільйон доларів.
  2. Найбільший приз за всю історію — це майже 20 мільйонів доларів. Він був зірваний Джоном Холом у 2007 році.
  3. Одним із останніх найбільших перемож­ців стала пара з П’ємонту — Стівен і Тана Херрод, у яких є 5 дітей і 4 онуків! Минулого літа вони зірвали джекпот 9 850 000 доларів. Для далекобійника і прибиральниці ця сума, звичайно, стала величезним полегшенням у житті.
  4. Їх колеги, Джо і Ронда Міт, які виграли головний приз трохи раніше, теж мають ці­каву історію перемоги. Їх приз склав більше 11 мільйонів доларів і, як сказала Ронда, вона «завжди знала, що Джо коли-небудь виграє»! Щасливе подружжя виділило частину грошей на новий автомобіль, а також передало кош­ти в організацію St. Paul Police K‑9 Foundation, де Ронда працює добровольцем. За допомо­гою цих грошей багато хворих і бездомні собаки отримають другий шанс на щастя!
  5. А ось Дуг і Роберта Барнорд «вгадали» з виграшем якраз до річниці весілля! Сума у 7,6 мільйона стала чудовим подарунком до 25‑річчя їхнього спільного життя, тож те­пер сім’я змогла оплатити іпотеку на новий будинок.

 

ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

Виграшний квиток повинен бути заяв­лений у тому штаті, де він був куплений. Джекпоти лотереї виплачуються двома спо­собами: або сума видається готівкою (але при цьому може бути істотно зменшена), або ж — виплачується за допомогою ануїтету (переказ на карту частинами протягом кількох років).

Якщо переможців у категорії кілька — приз ділиться на всіх порівну. На сайті лотереї за­значено, що розмір джекпоту може незначно варіюватися для іноземців або людей без чинного номера соці­ального забезпечення (SSN).

Українцям, які виявлять ба­жання взяти участь у грі, треба звернутись до перевіреного по­середника. «Азарт» у попередніх публікаціях розповідав про на­дійних посередників, з якими можна мати справу.

ОПОДАТКУВАННЯ І ОБЛІК

Всі податкові зобов’язання ор­ганізатор лотереї бере на себе — тому фактичний джекпот може вийти навіть більшим рекламо­ваного! Гравець нічого не випла­чує у Сполучених Штатах, однак, як правило, він повинен заплати­ти пеню у себе на батьківщині — у відповідності із законами його країни. Наприклад, в Україні з 2016 року — це 18% +1,5%.

На офіційному сайті Hot Lotto ведеться повний облік всіх пе­реможців за всі роки. Тут ви мо­жете подивитися докладні дані про щасливчиків: ПІБ, місто, дату виграшу, спосіб оплати і суми, виплачені готівкою і у вигляді ануїтету. Правдивість цих даних на даний момент не викликає сумнівів. Частина переможців скористалися онлайн-послугою придбання квитків.