Наймолодший переможець лотереї «Єв­ромільйони» у Великобританії заздалегідь потурбувався подарунком для тещі до Різд­ва і купив їй зоопарк. Метт Топхем, який у 23 роки виграв у лотерею 45 мільйонів фунтів стерлінгів, витратив 600 000 фунтів на контактний зоопарк для тещі. Джейн, мати його дружини Кессі, тепер не тіль­ки керує звіринцем у фермерському парку Рашмура в Лаут, графстві Лінкольншир, ра­зом із дочками Джейд та Алісією, але і пов­ноправно ним володіє.

Метт і Кессі натхненно витрачають гроші з тих пір, як удача посміхнулася їм у лютому 2012 року. 31‑річне подружжя також скори­сталося виграшем, щоб наповнити зоопарк кіньми, свинями, карликовими козами, ламами і качками. Вистачило і на придбан­ня соколиного центру, в якому мешкають яструби, соколи, сипуха і орлан.

До того, як виграш змінив його життя, Метт був малярем і декоратором, але з тих пір він навчився управляти вертольотом і захопився гонками. Минулого місяця ав­толюбитель виграв гонку Donington GT Cup Championship на своєму Aston Martin Vantage GT4 за 240 000 фунтів стерлінгів. Це тільки одна з колекції машин Метта: за ці роки він придбав Jaguar XKR-S, Range Rover Evoque, Porsche і Aston Martin DB9 — непоганий апгрейд скромного Peugeot 107, на якому пара каталася раніше.

Після перемоги в лотереї «Євромільйо­ни» вісім років тому, молодята, які жили в будинку за 89 950 фунтів у Стейплфорд, графстві Ноттінгемшир, оголосили, що зби­раються витратити частину виграшу на «бу­динок мрії».

Сім місяців по тому Топхеми придбали за 1,2 мільйона фунтів стерлінгів особняк 1930‑х років у Адамс-Хіллі, графстві Ноттін­гем. Вони планували знести особняк, щоб побудувати на його місці новий еко-буди­нок із вісьмома спальнями — проект ціною 5 мільйонів фунтів стерлінгів отримав назву «Безтурботність». Але проект будинку, який передбачав кінотеатр зі звукоізоляцією, бо­танічний сад і басейн, не припав до душі сусідам, які звинуватили пару в «несмаку».

Проект, який представили місцевій владі, на той момент також включав чотири кри­ла або «хаба», покритих сонячними панеля­ми, великі сходи і гараж на 10 автомобілів. Автомобілі повинен був приховувати водо­спад дощової води, яка стікала б з одного басейну в центрі особняка в другий басейн нижче. Варто зауважити, що пара витрачає гроші не тільки на себе — вони щедро обда­ровують друзів і близьких розкішними ав­томобілями і будинками, а також відправ­ляють їх у подорожі за свій рахунок.