Як стати власником квартири в Мінську за 2 рублі? Купити на них «товари удачі», отримати ігровий код і взяти участь у розіграші призів від «Євроопт». Пощастити може кожному. 11 серпня цього року своїх володарів знайшли суперпризи вже 145‑го туру гри «Удача на додачу!»: 30 000 і 50 000 рублів, а також — квартира в престижному житловому комплексі «Мінськ Світ».

Розіграш відбувся в гіпермаркеті «Євроопт» на вул. Казимирівській, 6 і транслювався в прямому ефірі ОНТ, а участь у ньому взяли всі ігрові коди, отримані за покупки з 13 липня по 9 серпня. Глядачів чекало барвисте шоу, наповнене яскравими емоціями, удачею і музикою.

Головний приз допоміг розіграти Дмитро Колдун — популярний білоруський співак і композитор, найуспішніший представник Білорусі на конкурсі «Євробачення». Артист виконав кілька своїх добре знаних хітів, послухати які зібралися не тільки глядачі біля екранів своїх телевізорів, а й покупці гіпер- маркету! Куля за кулею — і квартиру в Мінську від «Євроопт» виграв Валерій Камінський з Вітебська.

— Дуже хвилювався. Велика подяка організаторам! Я граю давно, вигравав сертифікати по 10 рублів і на телефон по 2 рублі, — розповів Валерій, коли його привітали з перемогою під час дзвінка в прямому ефірі зі студії гри.

Велику грошову суму в 50 000 рублів розіграла популярна білоруська співачка, актриса і телеведуча Олександра Гайдук. Переможцем стала Тетяна Тарасова із селища Ілліч у Рогачівському районі Гомельської області. — Знаєте, цілий день було якесь приємне передчуття, — зізналася переможниця. — Важко повірити, серце розривається! Так приємно, від щирого серця величезна вам подяка!

А долю 30 000 рублів допоміг визначити головний переможець минулого туру гри Володимир Крот. Естафета удачі перейшла до Олександра Шляпіна з Кобрина в Брестській області.

Отже, 11 серпня були визначені імена головних переможців 145‑го туру гри «Удача на додачу!». А за час туру, який тривав цілий місяць, було розіграно більше 7 000 призів! Наступний розіграш відбудеться 8 вересня, буде розіграно понад 10 000 грошових призів 146‑го туру, включаючи великі суми — 30 000, 40 000 і 50 000 рублів. І мрія багатьох — квартира в житловому комплексі «Каскад» у центрі Мінська!

Стати учасником гри може кожен покупець магазинів «Євроопт» і дискаунтерів «Хіт!» А також онлайн-сервісів «Е-доставка» і «ХІТдоставка». Саме час запланувати потрібні покупки! Ігровий код буде нарахований за кожні 2 рублі вартості «товарів удачі» з урахуванням знижки за дисконтною программою «Е-плюс». Також, якщо ви раніше не були зареєстровані у грі, потрібно пройти реєстрацію в розділі гри «Удача на додачу!» на сайті evroopt.by. Чим більше зареєстровано кодів, тим більше шансів на виграш! З повним списком актуальних «товарів удачі» і докладною інформацією про правила гри можна ознайомитися на сайті evroopt.by в розділі гри «Удача на додачу!». Ключ до квартири в центрі Мінська може виявитися в будь-якій з покупок із «товаром удачі».

За матеріалами сайту sb.by