Вищеназвана лотерея — одна з найбільш захоплюючих у Європі. Розіграш відбувається тільки кілька разів на рік. Superdraws (також відомий як Super Jackpots у Великобританії і Megadraws в Ірландії) гарантує масивні джекпоти з дев’яти цифр, незалежно від того, чи був розіграний джекпот в попередньому розіграші.

ІСТОРІЯ SUPERDRAW

Фіксованої дати для Superdraw немає, але зазвичай розіграш відбувається кілька разів на рік. Найчастіше ця подія збігається з будь-яким святом, тому про його проведення оголошують заздалегідь.

Правила Superdraw нічим не відрізняються від звичайного розіграшу лотереї Euromillions, різниця між ними тільки в сумі призу. Якщо за результатами розіграшу джекпот ніхто не виграє, то його сума збільшується і переноситься на наступний тираж, так відбувається до того часу, доки хтось його не зірве або поки він не досягне максимального значення.

З лютого 2020 року максимальний розмір джекпоту збільшився з 190 млн. євро до 200 млн. Мінімальний розмір призу, який розігрують під час Superdraw, значно відрізняється від стартового джекпоту лотереї Євромільйони в 17 млн., і починається з 100 мільйонів євро, тим самим привертаючи велику кількість учасників, охочих його отримати.

Проведення Superdraw із такими великими джекпотами стало можливим завдяки внескам спеціального резервного фонду пан’європейської лотереї. 8.6% від загального доходу кожного тиражу Євромільйони переводяться в Загальний призовий фонд, який використовують для головного призу розіграшу Superdraw.

У лютому 2007 року було проведено перший розіграш Superdraw, на той момент у розіграші брали участь дев’ять країн. Головний приз склав 100 мільйонів євро, володарем якого став мешканець Бельгії. Він вирішив залишитися анонімним. Відтоді відбулося 25 інших Superdraw. Найбільший стартовий джекпот склав близько €130 млн. 13 червня 2014 вперше в історії звичайний розіграш EuroMillions витіснив своїм джекпотом розіграш Superdraw, який був запланований на 6 червня. Джекпот Євромільйони у 137 мільйонів євро дістався тоді гравцеві з Іспанії. Восени того ж року приз суперозіграшу EuroMillions накопичувався протягом шести тиражів і вперше досяг свого максимуму в 190 мільйонів євро. Його розіграли 24 жовтня, а переможцем став житель Португалії.

Найчастіше переможці Superdraw не бажали розкривати свої імена. Але були й такі, які відкрито раділи своїй перемозі. Такими щасливцями стали Анжела і Дейв Дейвіс, які 7 жовтня 2011 виграли 101 мільйон фунтів. А 14 березня 2014 ще один англієць, Ніл Троттер, зірвав 107 мільйонів. Після перемоги в лотереї Троттер пішов із роботи, а свій виграш використав на покупку цілого автопарку суперкарів і новий будинок із великим гаражем для всіх машин.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В SUPERDRAWS?

Грати в Superdraws так само легко, як і в звичайному розіграші лотереї Євромільйони, тиражі якої проходять щовівторка і щоп’ятниці. Для участі гравцям потрібно придбати квиток і зазначити на ньому п’ять основних номерів із діапазону 1–50 та два додаткових номери «Lucky Star» із діапазону 1–12. Свій вибір можна довірити функції автозаповнення або довіриться власній інтуїції.

Різницю у розіграшах і Superdraw визначити не важко. EuroMillions — європейська лотерея, яка проходить двічі на тиждень, мінімальний джекпот стартує з позначки 17 млн. євро, а максимальний становить 200 млн. Супер-розіграш EuroMillions проходить кілька разів на рік замість звичайного розіграшу Євромільйони, проте стартовий джекпот вже починається з позначки 100 млн. євро, а максимальний також дорівнює 200 млн. євро.

Правила розіграшу Superdraw нічим не відрізняються від звичайного розіграшу EuroMillions. Для участі у заході потрібно придбати квиток і зазначити в ньому 5 основних номерів із діапазону від 1 до 50 і 2 додаткових із діапазону від 1 до 12. Розмір мінімального джекпоту розіграшу Superdraw гарантовано становить 100 млн. євро. Джекпот має максимальне обмеження — 200 млн. євро. Якщо під час супер-розіграшу ніхто не зможе правильно вгадати всю виграшну комбінацію, то головний приз буде збільшений і перейде на наступний тираж EuroMillions. Цей процес триватиме до того часу, доки джекпот буде розіграно, або поки він не досягне свого максимуму в 200 млн. євро. Цей мега приз буде розіграний лише протягом чотирьох розіграшів, і якщо переможця так і не буде, то вся сума буде розділена між переможцями інших призових категорій.

Розіграші Superdraws проходять кілька разів на рік, однак не мають конкретних дат, про його проведення організатори можуть повідомити в будь-який час. Кількість таких тиражів рік від року можуть відрізнятися, проте з 2013 по 2015 рік розіграші проходили по три рази на рік.

За весь час проведення супер-розіграшів був тільки один випадок, коли SuperDraw скасували. Сталося це в 2014 році після того, як сума звичайного тиражу лотереї EuroMillions перевищила гарантований приз розіграшу SuperDraw у 100 млн. євро.

Підіб’ємо підсумки: розіграші SuperDraw — подія, яку ніхто не захоче оминути, адже це відмінний шанс приємно провести час, а з огляду на мінімальний джекпот — 100 млн. євро, то є найкращий спосіб поліпшити своє матеріальне становище.