Вищеназвана лотерея — одна з найбільш захоплюючих у Європі. Розіграш відбувається тільки кілька разів на рік. Superdraws (також відомий як Super Jackpots у Великобританії і Megadraws в Ірландії) гарантує масивні джекпоти з дев’яти цифр, незалежно від того, чи був розіграний джекпот в попередньому розіграші.

ІСТОРІЯ SUPERDRAW EUROMILLIONS

Фіксованої дати для Superdraw EuroMillions немає, але зазвичай розіграш відбувається кілька разів на рік. Найчастіше ця подія збігається з будь-яким святом, тому про його проведення оголошують заздалегідь.

Правила Superdraw нічим не відрізняються від звичайного розіграшу лотереї Euromillions, різниця між ними тільки в сумі призу. Якщо за результатами розіграшу джекпот ніхто не виграє, то його сума збільшується і переноситься на наступний тираж, так відбувається до того часу, доки хтось його не зірве або поки він не досягне максимального значення.

З лютого 2020 року максимальний розмір джекпоту збільшився з 190 млн. євро до 200 млн. Мінімальний розмір призу, який розігрують під час Superdraw, значно відрізняється від стартового джекпоту лотереї Євромільйони в 17 млн., і починається з 100 мільйонів євро, тим самим привертаючи велику кількість учасників, охочих його отримати.

Проведення Superdraw EuroMillions із такими великими джекпотами стало можливим завдяки внескам спеціального резервного фонду пан’європейської лотереї. 8.6% від загального доходу кожного тиражу Євромільйони переводяться в Загальний призовий фонд, який використовують для головного призу розіграшу Superdraw.

У лютому 2007 року було проведено перший розіграш Superdraw, на той момент у розіграші брали участь дев’ять країн. Головний приз склав 100 мільйонів євро, володарем якого став мешканець Бельгії. Він вирішив залишитися анонімним. Відтоді відбулося 25 інших EuroMillions Superdraw. Найбільший стартовий джекпот склав близько €130 млн. 13 червня 2014 вперше в історії звичайний розіграш EuroMillions витіснив своїм джекпотом розіграш Superdraw, який був запланований на 6 червня. Джекпот Євромільйони у 137 мільйонів євро дістався тоді гравцеві з Іспанії. Восени того ж року приз суперозіграшу EuroMillions накопичувався протягом шести тиражів і вперше досяг свого максимуму в 190 мільйонів євро. Його розіграли 24 жовтня, а переможцем став житель Португалії.

Найчастіше переможці EuroMillions Superdraw не бажали розкривати свої імена. Але були й такі, які відкрито раділи своїй перемозі. Такими щасливцями стали Анжела і Дейв Дейвіс, які 7 жовтня 2011 виграли 101 мільйон фунтів. А 14 березня 2014 ще один англієць, Ніл Троттер, зірвав 107 мільйонів. Після перемоги в лотереї Троттер пішов із роботи, а свій виграш використав на покупку цілого автопарку суперкарів і новий будинок із великим гаражем для всіх машин.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В EUROMILLIONS SUPERDRAWS?

Грати в EuroMillions Superdraws так само легко, як і в звичайному розіграші лотереї Євромільйони, тиражі якої проходять щовівторка і щоп’ятниці. Для участі гравцям потрібно придбати квиток і зазначити на ньому п’ять основних номерів із діапазону 1–50 та два додаткових номери «Lucky Star» із діапазону 1–12. Свій вибір можна довірити функції автозаповнення або довіриться власній інтуїції.

Різницю у розіграшах EuroMillions і Superdraw визначити не важко. EuroMillions — європейська лотерея, яка проходить двічі на тиждень, мінімальний джекпот стартує з позначки 17 млн. євро, а максимальний становить 200 млн. Супер-розіграш EuroMillions проходить кілька разів на рік замість звичайного розіграшу Євромільйони, проте стартовий джекпот вже починається з позначки 100 млн. євро, а максимальний також дорівнює 200 млн. євро.

Правила розіграшу Superdraw нічим не відрізняються від звичайного розіграшу EuroMillions. Для участі у заході потрібно придбати квиток і зазначити в ньому 5 основних номерів із діапазону від 1 до 50 і 2 додаткових із діапазону від 1 до 12. Розмір мінімального джекпоту розіграшу Superdraw гарантовано становить 100 млн. євро. Джекпот має максимальне обмеження — 200 млн. євро. Якщо під час супер-розіграшу ніхто не зможе правильно вгадати всю виграшну комбінацію, то головний приз буде збільшений і перейде на наступний тираж EuroMillions. Цей процес триватиме до того часу, доки джекпот буде розіграно, або поки він не досягне свого максимуму в 200 млн. євро. Цей мега приз буде розіграний лише протягом чотирьох розіграшів, і якщо переможця так і не буде, то вся сума буде розділена між переможцями інших призових категорій.

Розіграші EuroMillions Superdraws проходять кілька разів на рік, однак не мають конкретних дат, про його проведення організатори можуть повідомити в будь-який час. Кількість таких тиражів рік від року можуть відрізнятися, проте з 2013 по 2015 рік розіграші проходили по три рази на рік.

За весь час проведення супер-розіграшів був тільки один випадок, коли SuperDraw скасували. Сталося це в 2014 році після того, як сума звичайного тиражу лотереї EuroMillions перевищила гарантований приз розіграшу SuperDraw у 100 млн. євро.

Підіб’ємо підсумки: розіграші SuperDraw — подія, яку ніхто не захоче оминути, адже це відмінний шанс приємно провести час, а з огляду на мінімальний джекпот — 100 млн. євро, то є найкращий спосіб поліпшити своє матеріальне становище.