У середу, 1 липня 2020 року, був розіграний джекпот у лотереї Vikinglotto, і його володарем став гравець з Естонії. Щасливчик завдяки купленому в інтернеті квитку отримає 10 803 379 євро. Це найбільший виграш в лотерею за всю історію ігор у Естонії. Щасливими номерами були: 11, 18, 20, 30, 45, 46. Додатковий номер — 2, повідомила держкомпанія Eesti Loto. Раніше найбільшим виграшем мешканця Естонії у Vikinglotto був мільйон євро, а в Eurojackpot — 1,155 млн. євро. Обидва мільйонних виграші датуються 2016 роком. Цього року найбільший виграш був у Bingo Loto — 907 269 євро.

Чоловік із Західної Естонії, який зірвав джекпот у лотереї Vikinglotto в розмірі 10,8 млн. євро, 10 липня оформив свій виграш. Переможець сказав, що ймовірно він більше не працюватиме. Чоловік прийшов до офісу Eesti Loto оформляти виграш разом із дружиною. Хоча про виграш ЗМІ написали ще на початку липня, щасливчик дізнався про свою перемогу 8 липня, коли вирішив через інтернет купити новий лотерейний квиток. Про всяк випадок чоловік також перевірив попередні квитки, сподіваючись, що щось виграв. Спочатку він не повірив своєму щастю, бо до цього часу удача йому не посміхалася, хоча щотижня грав у лотерею. Найбільший виграш у нього був лише 70 євро. «Перша емоція — виграш не може бути настільки великим. Я й досі не вірю, що виграв. Коли розповів про виграш дружині, вона подумала, що це жарт», — сказав чоловік.

Переможець у даний час працює, але думає, що полишить роботу і буде насолоджуватися життям. Планів на виграш родина поки що не має, але в них є чимало дітей та онуків і чоловік має намір підтримати їх фінансово. Частину коштів він інвестує. Сім’я і раніше переказувала гроші на потреби людей з проблемами здоров’я, а тепер має намір зробити це в більшому обсязі.