Гра в лотереї може змінити все життя будь-якої людини. Ніхто не є винятком. Наприклад, участь у лотереї у лютому минулого року принесла неймовірний подарунок Беверлі Доран. Беверлі — мати чотирьох дітей, двоє з яких страждають на аутизм. Долю цієї жінки не можна назвати легкою — їй не просто довелося боротися з проблемами здоров’я своїх дітей, вона булла змушена робити це абсолютно одна, оскільки чоловік покинув її з дітьми напризволяще.

Найбільше жінка переживала за те, що буде з її дітьми, коли вони підростуть. Неймовірно, але удача посміхнулася людині, яка дійсно цього потребувала. Багатодітна мати вгадала всі номери в лотереї і тим самим принесла своїй родині 14 500 000 фунтів! Ця подія розвіяла всі її страхи і допомогла повірити у краще майбутнє.

З того часу, коли Беверлі брала участь у доленосному розіграші лотереї EuroMillions, минуло вже сім місяців. І стільки ж часу вона одна виховує своїх дітей. Під її опікою перебуває троє хлопчиків, старшому з яких на той момент 17 років, а молодшим — по 9 і 10 років, а також п’ятирічна дівчинка. Мати дітей працювала на рецепції, приносячи додому лише 400 фунтів на тиждень. Звичайно, немає нічого дивного в тому, що вона хвилювалася за майбутнє своїх двох дітей з аутизмом. Крім того, навіть турбота про здорових дітей вимагає великих фінансових вкладень, а опіка над хворими дітьми вимагає ще більших витрат. Вона не вірила в те, що доля коли-небудь буде до неї більш прихильна.

Коли Беверлі перевіряла результати EuroMillions, вона не могла повірити своїм очам. Вона виграла джекпот в одній з найбільших лотерей, доступних у Великобританії! Вона вже знала про те, що хтось із Великобританії виграв джекпот міжнародної європейської лотереї EuroMillions, але зовсім не очікувала виявитися щасливим власником квитка, який принесе їй понад 14 мільйонів фунтів. Її діти були першими, хто почув новини. Беверлі увірвалася до них у кімнату зі сльозами щастя і повідомила, що відтепер вони — мільйонери! Номери, які вона вибрала в своєму квитку — це 25, 19, 33, 36 і 48, номери Lucky Star — це 2 і 9.

Британка заявила, що її колишній чоловік не побачить і пенні з суми призу EuroMillions. Вона також пояснила, що вона не є одноосібним власником грошей, бо вони належать не лише їй, але і дітям, яких вона вважає найважливішими людьми у її житті. Таким чином, їй більше не доведеться хвилюватися про майбутнє своїх дітей. Беверлі кинула свою роботу, щоб присвятити весь свій час турботі про дітей. Вона також вирішила придбати будинок, в якому кожен із хлопців буде мати свою власну кімнату, замість трьох кімнат для п’яти чоловік, як це було раніше. Крім того, Беверлі хоче допомогти своїй матері й іншим людям, які цього потребують.

Беверлі святкувала цю подію з дітьми у вихідні й вирішила придбати браслет за 500 фунтів. Що ще? Вона думає про те, аби купити будинок у Португалії для своєї сім’ї, особливо для дітей, щоб врешті-решт нагородити їх за те, що їм усім доводилося всі ці роки думати двічі, перш ніж витратити зайву копійку. Беверлі чудово розуміє, що деякі переможці витрачають свій виграш нерозумно, тому вона, насамперед, думає інвестувати в майбутнє своїх дітей. Це надає їй впевненості в тому, що у них завжди буде все, чого вони тільки можуть потребувати.

Без сумнівів, такий підхід до справ заслуговує справжньої поваги, бо це підтверджує, що Беверлі Доран міркує раціонально і в першу чергу думає про найдорожчих людей, а не про розкіш і розваги.