Сімейна пара, яка мешкає в британському місті Північний Лінкольншир, вирішила     ви­ставити на лотерею свій будинок, який оці­нюється приблизно в 230 тис. фунтів стерлін­гів (близько 8,8 млн. грн.), і автомобіль BMW за 30 тис. фунтів стерлінгів (понад 1,1 млн. грн.) Участь у розіграші коштує всього 2,5 фунта стерлінгів (майже 95 грн.) Про це роз­повідає видання Grimsby Telegraph.

Жанетт Кромптон і Даррен Саутард в мину­лому році захворіли коронавірусом, що    зму­сило їх переосмислити своє життя. «Хвороба змусила нас замислитися над питанням, чи хочемо ми в кінцевому підсумку продовжу­вати працювати з дев’ятої до п’ятої години до кінця нашого життя? — розповіла виданню 52‑річна Кромптон.

Вона зазначила, що їхньою давньою мрією було жити в Іспанії і управляти готелем типу B&B (ночівля із сніданком). І, перехворівши коронавірусом, вони вирішили виставити на лотерею своє житло, щоб зібрати грошей. Завдяки розіграшу вони сподіваються отри­мати 400 тис. фунтів стерлінгів, що допоможе їм реалізувати їхню мрію.

«Нам нічого втрачати — ми могли б здійс­нити нашу мрію, а хтось міг би виграти BMW і будинок без іпотечного кредиту», — розпо­віла Кромптон.

Усього доступно 160 тис. квитків, а закри­вається розіграш 3 травня. 5% від проданих квитків пара планує відправити на благодій­ність. Якщо не всі квитки будуть продані до цієї дати, пара збереже будинок і машину, а переможець отримає натомість 75% від загальної суми проданих квитків.