Для нашого видання вже давно стала традиційною рубрика «лотерейні курйози», яка, на превеликий жаль, щомісяця наповнюється новим змістом. Ми говоримо про це з прикрістю, адже розуміємо в який розпач впадають люди, які дізнаються, що через свою неуважність і необачність позбулися омріяного виграшу. В кожного «постраждалого» своя ситуація і свої причини, але результат один: глибока депресія і розчарування. Втім, трапляються і щасливі випадки, коли, здавалося б, у безвихідній ситуації люди продовжують боротьбу і досягають бажаного результату. Тож вам, шановні читачі, радимо уважніше придивитися до чужих помилок, аби не опинитися на місці «героїв» наших коротеньких оповідок.

ЛИХОМАНКА НА СМІТТЄЗВАЛИЩІ

Уявіть собі, що ви отримуєте електронний лист із повідомленням про виграш 800 000 доларів, але ніяк не можете знайти квиток! Такий кошмар дійсно трапився з однією сім’єю. Молода британська пара була просто ошелешена повідомленням про великий виграш у лотерею. Але їх жаху не було меж, коли вони не змогли знайти лотерейний квиток, що підтверджує їх виграш. Коли весь будинок було перевернуто догори дригом, подружжя дійшло висновку, що один із них викинув виграшний квиток у сміття. Вони поспішили до сміттєвого бака, і виявили його порожнім. Але подружжя не опустило руки і вирушило на пошуки свого щасливого квитка на сміттєзвалище. Ми зараз не будемо детально описувати, які гори непотребу довелось перегорнути подружжю, та щасливий випадок таки стався — вони все ж змогли знайти свій виграшний квиток.

ЦАРСЬКИЙ ПОДАРУНОК

Один американський чоловік вирішив зробити дружині оригінальний подарунок на день народження. Він придбав квиток моментальної лотереї і вручив його дружині. Жіночка не дуже вірила у свою щасливу долю і, мабуть, сподівалася отримати щось матеріальніше, ніж примарний шанс на удачу. Тому вона, стерши захисний шар, не стала уважно вивчати побачений результат і викинула квиток у сміття. Як потім стало відомо громадськості, вона ще й добряче вилаяла чоловіка за такий подарунок і пішла собі спати. Але чоловіка не полишало відчуття, що сааме цей квиток принесе величезні зміни у їхнє життя. Тому він не полінувався вигребти все сміття на долівку і відшукав квиток. Потім він самостійно перевірив на сайті зазначені на квитку цифри і пішов будити дружину. І звістка у нього була надважлива, адже виявилося, що подарунковий квиточок «важив» 2 мільйони доларів США!

Ми не знаємо, який вираз обличчя був у дружини, коли вона почула цю інформацію, тим більше нам не відомо, як вже вона вимолювала прощення за виявлену грубість. Але за умовами лотереї подружжя мало змогу отримати свій виграш частинами, перша з яких складає 1 мільйон 300 тисяч доларів. Саме цей варіант і обрало подружжя. А в нас немає сумніву, що такий подарунок можна сміливо назвати царським, бо відтоді життя недовірливої жіночки вмить перетворилось на казку.

РОЗІГРАШ НА МІЛЬЙОН ФУНТІВ

Любителі лотерей часто бувають забобонними. Хтось ставить завжди на одне й те ж число. Хтось складає виграшні номери з днів народжень родичів. Можливо, тепер з’явилася ще одна лотерейна прикмета. Щоб виграти в лотерею, треба просто покепкувати з коханої людини або утнути якийсь жарт. Так Шарлотт Перт розіграла свого чоловіка, сказавши йому, що виграла 250 тисяч фунтів стерлінгів у лотерею. За кілька тижнів трапилося диво, і вона дійсно виграла, причому в чотири рази більше — 1 мільйон фунтів стерлінгів! Вона відразу ж зателефонувала чоловікові, щоб поділитися з ним щасливою новиною. Чоловік вирішив, що не поведеться на один і той же жарт двічі. Він просто відмовився розмовляти з раптово розбагатілою дружиною. Навіть коли вона переслала йому скріншот повідомлення про виграш, він не відразу повірив в його справжність, особисто почав перевіряти інформацію і лише після детального вивчення усіх фактів повірив дружині. А тепер свій виграш подружжя витратить на новий будинок, в якому у кожної дитини буде окрема кімната. Поки що вони обмежилися покупкою нової ігрової приставки і уважно вивчають пропозиції на ринку житла.