У цього жителя Айови точно все добре з почуттям гумору (так само, як і у інших співробітників лотереї штату). Житель Де-Мойн (штат Айова) на ім’я Тайлер Хіп якось вигріб зі свого автомобіля усі дрібни­ці, що там завалялись, і вирішив купити на знайдені кошти кілька лотерейних квитків. Один із них виявився виграшним — Тайлер «зірвав» цілий … долар!

Замість того, щоб просто посміятися зі свого «везіння» або спробувати щастя ще раз, чоловік вирішив перевести в готівку виграш так само, як і переможці великих джекпотів. Тому Тайлер попрямував до го­ловного офісу лотереї Айови.

«Я був страшенно здивований, коли вони погодилися виписати мені великий виграш­ний чек. Вони поставилися до мене так, як ніби я виграв мільйон доларів, — сміється Хіп. — Мені підписали чек на долар, я взяв його, і вони зробили офіційне фото пере­можця». За словами чоловіка, свій виграш він витратив на те, щоб купити пів галону бензину.

Користувачі соцмереж жваво відреагу­вали на цю історію. «Як я розумію цього хлопця! Я граю вже 33 роки і найбільший виграш за цей час — 56 доларів. Чому я про­довжую це робити? Ну, не купиш квиток — не виграєш», — написав один із корис­тувачів на ім’я Джеймс. «Напевно, у нього багато вільного часу, а працівникам лотереї було нудно», — припустив інший. Але біль­шість коментаторів сходяться на тому, що і у Тайлера Хіпа, і у співробітників лотереї дійсно гарне почуття гумору, і вони підняли один одному настрій.

Лотерейний чек на 1 долар миттєво став черговим лотерейним мемом. Це вдалий приклад того, яку користь може отримати лотерейний оператор, якщо він добре ста­виться до своїх клієнтів. Виграш Тайлера Хіпа став чудовою рекламною кампанією, яка не коштувала лотереї майже ні цента. Ну, хіба що витрати на друк переможного чека. Але ж фото у соціальних мережах цьо­го чека привернуло увагу десятків тисяч но­вих учасників гри і принесло значно більші кошти, ніж ті, які було витрачено на пере­можний чек.

Джерело: usa.one