У поточному році в лотереї Mega Millions був виграний джекпот на суму один мільярд доларів. Виграш щасливчики оформили за два місяці після події. Саме стільки часу їм знадобилося для отримання грошей. Такий період був необхідний для попередньої під­готовки, передає cnn.com.

У Мічигані діють правила, згідно з якими переможець, що виграв приз понад десять тисяч доларів, має право зберегти свою анонімність. Цього разу переможцем став синдикат Wolverine FLL Club, який склада­ється з чотирьох гравців. Вони скористалися правом нерозголошення особистих даних, і для отримання грошей обрали повіреного — Курта Пенхауса.

Вдалий квиток був придбаний у звичай­ному продуктовому магазині. Виграшна комбінація вибиралася із застосуванням автоматичної ставки. Після утримання всіх платежів і податків на лотерейні виграші штату, федеральних податків, везунчикам дістанеться трохи більше п’ятисот мільйонів доларів. Після отримання вони розділять їх на чотирьох.

За словами повіреного, виграні кошти сильно допоможуть сім’ям синдикату. Вони планують відправити гроші на благодійні пожертви, але при цьому не будуть називати своїх імен, бажаючи залишитися скромними і зробити все анонімно.