Мінімальний вік участі в лотереях (а зна­чить і можливість зірвати джепот) зазвичай обмежується законодавчо. Що стосується максимального віку, то він може бути будь-яким. Наприклад, у минулому році у Ве­ликобританії був 87‑річний переможець, а в 2020 вже є більш поважний тріумфатор: 90‑річний гравець із США.

Для Джеймса і Максін Хіллікер із Ламбер­тон, штат Північна Кароліна, традиція спільної гри в лотерею принесла виграш — 768 862 доларів у лотереї Cash 5 за тиждень до 70‑річчя весілля.

«Наша річниця весілля на наступному тижні, а сьогодні мій 90‑й день народжен­ня, — сказав Джеймс, отримавши великий чек. — Я не можу повірити, що це реально. Я просто не можу в це повірити».

Спільна гра в Cash 5 у подружжя Хіллікер — це щотижнева традиція, що стала        осо­бливою частиною їх ранкового ритуалу.

«Щовівторка ми ходимо в один і той же магазин, — розповідає Максін. — Ми завжди ставимо на одні й ті ж числа. Гра­ємо давно, більше 22 років — у Каліфорнії, Флориді, а тепер і в Північній Кароліні. Ми використовуємо мій день народження, день народження мого чоловіка і дні народження моїх трьох сестер. Але до цього моменту ні­коли не вигравали великих сум».

Подружжя робило ставку раз на тиждень, оформляючи її відразу на 7 розіграшів      (ти­ражі Cash 5 проходять 1 раз на добу). Про те, що їх білет виграв, Джеймс дізнався пер­шим, коли читав газету в понеділок вранці. Він не відразу сказав про це дружині, щоб не зіпсувати сюрприз: зазвичай вони пере­віряли номери разом щоранку.

«Я завжди зачитую їй номери, що випа­ли, — говорить Джеймс. — Я озвучую ці но­мери, а вона звіряє їх із нашою ставкою».

Бажаючи, щоб Максін нічого не запідоз­рила, Джеймс почав процедуру зі своєї         зви­чайної приповідки: «Думаю, тобі сьогодні сподобаються ці цифри», — згадує він цей момент.

Максін відповіла теж, як завжди: «Ти завжди так кажеш, а максимум, що у нас було — це тільки 3 числа».

Після того, як Джеймс зачитав комбіна­цію, Максін була вражена. Вона попросила озвучити її знову, і все підтвердилося — ви­грашна комбінація повністю збіглася з їхні­ми номерами.

Подружжя вже отримало свій виграш. Після утримання всіх податків сума склала 543 970 доларів. Тепер переможці планують круїз, а що робити з рештою суми виграшу, вони поки не вирішили.

Лотерея Cash 5 проводиться в штаті Пів­нічна Кароліна, білети коштують $1, купи­ти їх можна як у звичайних магазинах, так і на сайті оператора. Розіграші проходять щодня, мінімальний джекпот — 100 000.