Сьогодні знову час підбити підсумки чергового, 11 туру нашого конкурсу. Завдання для вас було обрано не випадково, адже у прем’єр-лізі Англії завжди точиться напружена боротьба і перебіг гри більшості пар викликає неабиякий інтерес. Та й рівень майстерності футбольних клубів Англії не викликає запитань. Чого лише вартий фінал нинішнього розіграшу у Лізі чемпіонів, де зустрічаються «Манчестер Сіті» і «Челсі».

Якщо переглянути результати нашого туру, можна сказати, що деякі клуби трохи розчарували. Наприклад, «Челсі» просто був зобов’язаний докласти зусиль і виграти, аби посісти третю сходинку у підсумковій таблиці чемпіонату. Хоча не складно припустити, що у клубі зробили ставку на фінал з МС і вирішили заощадити сили.

Як би там не було, та дехто з наших прогнозистів відгадав саме програшний рахунок «Челсі». Щоправда, не зважаючи на це, жоден з учасників конкурсу так і не спромігся відгадати три рахунки. Ось прогнози трійці найбільш успішних прогнозистів, які наблизилися до перемоги:

Т 3–1 1–2 1–1 2–0 2–0. ТЕЛ.: ХХХ‑741‑27‑ХХ;

Т 1–0 0–0 2–1 2–0 1–1. ТЕЛ.: ХХХ‑835‑30‑ХХ;

Т 1–0 1–2 1–2 2–0 2–1. ТЕЛ.: ХХХ‑255‑41‑ХХ.

Як бачимо, жоден з них не передбачив розгрому «Евертона» з рахунком 5–0, хоча усі прогнозували програш цієї команди. А результат гри «Ліверпуля» відгадати виявилося не складно. У загальному підсумку результати ігор 11 туру мають такий вигляд:

Манчестер Сіті — Евертон 5:0

Вулверхемптон — Манчестер Юнайтед 1:2

Астон Віла — Челсі 2:1

Ліверпуль — Крістал Пелас 2:0

Лестер — Тоттенхем 2:4.

Отже, цей тур завершено, нумо до наступного!