Фінальна частина другої хвилі нового конкурсу «Склади речення — отримай гроші» добігає апогею. Можливо, декому здається, що часу ще багато, а насправді це зовсім не так. Свої висновки я роблю, дивлячись на купу листів, які надійшли до редакції вже після оголошення переможців у першій хвилі конкурсу. Як не прикро, та Укрпошта не всюди спрацьовує оперативно. Придивляючись до штампів на конвертах, я бачу, що деякі листи йшли до редакції більше тижня. Мені дуже шкода ваших зусиль, дорогі читачі. Тож пропоную вам не гаяти час і надсилати конверти якомога швидше. З огляду на перші підсумки конкурсу, кмітливих серед вас чимало. Тому не варто випробовувати долю і відкладати відправку конверта з правильною відповіддю на останні дні, адже до крайнього часу прийому листів лишилось менше двох тижнів.

Втім, згідно з нашими традиційними умовами, взяти участь у конкурсі можна двома способами — надіслати до редакції лист з написаним реченням, яке у вас склалося, або скористатися послугами мобільного зв’язку і зробити SMS-повідомлення.

Знову нагадаю усім учасникам нового конкурсу: цього разу кількість листів та SMS-повідомлень ніяк не обмежується. Тепер кожен з вас може на власний розсуд вирішити, скільки SMS-ок чи відрізних купонів надіслати до редакції. Маєте бажання підвищити власні шанси на виграш — придбайте кілька примірників газети, де надруковано відрізний купон, і несіть на пошту. Це ж стосується і SMS-ок, оператор реєструватиме усі ваші повідомлення, якщо у реченні не буде помилок.

Якщо оберете поштовий спосіб, уважно перевірте адресу редакції, аби лист потрапив саме до нас. Та й умови конкурсу ще раз перечитати не завадить.

Коли все зрозуміло — приєднуйтесь! У конкурсі «Склади речення — отримай гроші» буде визначатися шість переможців, по три на кожний спосіб.

P. S. Протягом тижня до редакції зателефонувало кілька читачів, які намагались уточнити: чи правильно вони написали речення, яке у них склалось з «перевернутих» слів. Так, мої дорогенькі, саме на це речення ми від вас і чекаємо (для особливо прискіпливих — останнє слово «виграє»). Оскільки, по-перше, ніхто не обіцяв, що буде легко, а по-друге, хочеться додати у наше складне прагматичне життя хоч дещицю гумору. А якщо серйозно, то ми прекрасно розуміємо, що, маючи справу з такими асами гри, треба вас хоч трохи заплутати, бо матимемо правильні відповіді вже після друку першого слова. А так не годиться, інтрига має залишатись до останнього туру. Бажаю удачі!