16 березня фінішувала вікторина «Лотереї: Всесвітня історія» від ранкової телепередачі «Сніданок з 1+1». За допомогою ресурсу random.org визначився переможець третього тижня вікторини та суперпризер, який отримає головний приз — подорож до Європи. Імена щасливчиків ведучі ранкового шоу оголосили у прямому ефірі.

Переможцем серед 374 учасників, які надали правильні відповіді протягом третьої хвилі, стала Валерія Ушакова. Вона отримає сертифікат на яскраві емоції на суму 1000 гривень, щоб зустріти весну в позитивному настрої.

Суперпризером березня серед 1304 учасників, які надавали правильні відповіді хоча б в одній хвилі вікторини, стала Олена Філенко. Згідно з умовами вікторини, пані Олена отримає суперприз місяця — європейське турне на тиждень для однієї особи у країни, де лотереї в пошані.

Оголосимо правильні відповіді третьої хвилі вікторини «Лотереї: Всесвітня історія»:

1. Зведення якого відомого туристичного символу США було виконане за допомогою лотерей?

Правильна відповідь: статуя Свободи у Нью-Йорку.

2. В якій українській лотереї у 2017 році протягом п’яти днів було зірвано два джекпоти поспіль на загальну суму 18 450 000 гривень?

Правильна відповідь: «Мегалот».

3. На прикладі якого соціального проекту оператора державних лотерей «М.С.Л.» Європейська Асоціація державних і ТОТО лотерей офіційно визнала, що «М.С.Л.» реалізовує кращі соціальні міжнародні лотерейні практики?

Правильна відповідь: будівництво та підтримка центру зимових видів спорту «Льодограй».

Традиційно ведучі програми «Сніданок з 1+1» розповіли цікаві факти про те, яку важливу соціальну роль лотереї відіграють у сучасному суспільстві. Зокрема, показали й розповіли, що починаючи з 1995 року Національна лотерея Великобританії перерахувала більше ніж 37 мільярдів фунтів стерлінгів на добрі справи, профінансувавши понад 525 000 проектів у галузі мистецтва, спорту, благодійності, охорони здоров’я, освіти та охорони навколишнього середовища.

Зокрема, був започаткований проект «Friends of DanceSyndrom», покликаний надати шанс людям із синдромом Дауна та обмеженими можливостями не лише самовиразитися, а й стати професійними танцюристами.

Кошти від українських лотерей також допомагають в охороні здоров’я. Оператор державних лотерей «М.С.Л.» у 2017 році долучився до підтримки та розвитку Всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром», яка опікується «сонячними» дітлахами. Компанія «М.С.Л.» вже встигла взяти участь у тогорічному міжнародному флешмобі «Lots of socks», та змаганнях у рамках корпоративних турнірів «Кубок відкритих сердець» із пейнтболу, футболу та боулінгу.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» на своєму офіційному сайті привітав переможців вікторини «Лотереї: Всесвітня історія» та побажав, щоб емоційні призи подарували їм лише позитивні, яскраві враження!

Нагадаємо, що для всіх допитливих шанувальників лотерей на офіційному сайті «М.С.Л.» створено спеціальний розділ про цікаві факти з історії становлення лотерей в Україні та світі — «Лотереї: Всесвітня історія», який можна знайти за цим посиланням: https://igra.msl.ua/cabinet/uk/static/lottery_history.

Тим, хто хоче дізнатись більше про те, як лотереї підтримують українське суспільство, радимо завітати до цього розділу сайту