Шановні друзі, сьогодні у нас є вагомий привід, щоб нагадати вам про інтуїтивні лотереї. Ми говоримо про них лише тоді, коли презентуємо нову лотерею, а це буває не так часто. Сьогодні особливий випадок, бо розмова піде про незвичну подію — осінній турнір інтуїтивних лотерей!

На сайті лотерейного оператора msl.ua у розділі «Ігри на інтуїцію» ви можете взя­ти участь у 6‑ти лотереях: «Сапер», «Вежа», «Смайл», «Креш», «Скарби долі» та «Ух ти! Бухта». Свого часу ми представляли вам, одна за одною, всі 6, знайомили з правила­ми, звертали вашу увагу на безперечні пе­реваги, які притаманні саме цим лотереям. Нагадаємо, що інтуїтивні лотереї передбача­ють використання комп’ютера, планшета або смартфона. За допомогою вашого гаджета ви заходите на сайт msl.ua, знаходите розділ «Ігри на інтуїцію» та обираєте лотерею, яка вам подобається. Далі вам треба зареєструва­тися та перевести з вашої банківської картки на свій онлайн гаманець певну суму коштів (від 20 гривень і більше), що займає лічені хвилини.

Всі шість інтуїтивних лотерей знаходять­ся на одній сторінці сайту, і ви легко пере­ходите від однієї до іншої одним кліком. У кожній із лотерей можна поставити від 1 гривні (мінімальна ставка) до 1 000 гривень (максимальна ставка) від цього вибору залежить сума вашого виграшу. А виграти можна скільки завгодно, аж до максимальної суми — 555 555 гривень!

Усі 6 лотерей начебто схожі за механікою гри, але абсолютно різні за тематикою, ві­зуальним та звуковим оформленням. Кожна цікава по своєму, тож варто спробувати всі шість. Витрати зовсім невеликі, а задоволен­ня отримаєте точно. А якщо доля вам посміх­неться, станете володарем вагомого призу!

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ! РОЗІГРУЮТЬСЯ ОСІННІ 30 000 ГРИВЕНЬ!

Цієї осені шанувальники інтуїтивних лотерей отримали приємний подарунок від лотерейного оператора «М.С.Л.» — можливість вигравати додаткові призи, беручи участь у турнірі, який розпочався 17 вересня й завершиться 6 жовтня. Знайо­мтесь з умовами турніру та спробуйте, як кажуть, заскочити в останній вагон, адже термін турніру скоро закінчується!

Грай, щоб потрапити у помаранчеву або синю лігу — вигравай щоденні призи!

Умови ліги чемпіонів:  З 17го вересня до 6го жовтня включ­но купуйте білети та грайте в Сапер, Вежа, Смайл, Креш, Скарби долі та Ух ти! Бухта.

Кожна ставка бере участь в турнірі, навіть якщо була програшною.

Збирайте бали, роблячи ставки. Ставка за 1 гривню варта 1 балу, 5 гривень — 5 балів і тд.

Всі, хто бере участь в розіграші умовно розділяються на учасників синьої та пома­ранчевої ліги.

За кожні 25 балів учаснику ліги присвою­ється одна «синя зірка».

За кожні 10 «синіх зірок», що є еквівален­том 250 балів, учаснику присвоюється одна «помаранчева зірка».

Учасник набуває право на участь у розігра­ші призів синьої ліги за умови отримання ним щонайменше однієї «синьої зірки». При цьому кожна «синя зірка» дає один шанс під час розіграшу призів синьої ліги.

Учасник набуває право на участь у ви­значенні переможця помаранчевої ліги за умови отримання щонайменше однієї «помаранчевої зірки». При цьому учасник, який має хоча б одну «помаранчеву зірку» виключається з розіграшу призів синьої ліги незалежно від наявної у нього кількості «си­ніх зірок».

Протягом всього періоду проведення мара­фону на відповідній сторінці сайту в реально­му часі відображається турнірна таблиця з ре­зультатами учасників. Кожного дня таблиця обнуляється та обираються лідери.

ЯКІ ПРИЗИ ОТРИМУЮТЬ

ПЕРЕМОЖЦІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ?

Всього розігрується 30 000 гривень. 1 500 гривень щоденно, з яких 500 гривень отри­мує один щасливчик з вищої помаранчевої ліги, а 1 000 розігрується між 10‑ма учасни­ками синьої ліги.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Розіграш призів синьої ліги відбувається щоденно за принципом випадковості за до­помогою сервісу random.org серед усіх учас­ників синьої ліги.

Щоденним переможцем помаранчевої ліги стає учасник, який набрав найбільшу кіль­кість «помаранчевих зірок».