Що вам підказує ваша інтуїція, чи довго нам ще доведеться носити маски та утримувати безпечну дистанцію? А що ваша інтуїція говорить про погоду цієї зими, чи холодною буде, сніжною? Ви взагалі довіряєте своїй інтуїції, як часто вона підказує вам вірні рішення та допомагає в різних ситуаціях?

Якщо інтуїція — це ваша сильна риса, тоді інтуїтивні лотереї від «М.С.Л.» саме для вас, шановний читачу. Адже в інтуїтивних лотереях результат залежить від самого учасника, його здатності передбачати розвиток подій. На відміну від більшості традиційних лотерей, вони дають можливість для імпровізації та вибору варіантів дій, починаючи від суми ставки, закінчуючи рішенням продовжити гру, або забрати свій виграш. Як ми вже колись казали, інтуїтивні лотереї — це нова ідеологія, яка робить учасника лотерейних подій самостійною фігурою, надаючи йому право вирішального слова. І дуже часто це слово приносить учасникам вагомі дивіденди!

 ЧОТИРИ + «СКАРБИ ДОЛІ»

Презентація нового сегменту лотерей відбулася кілька місяців тому, коли існували тільки дві інтуїтивні лотереї: «Сапер» і «Вежа», потім до них додався «Смайл», а у серпні — «Креш». Сьогодні ми раді представити вам ще одну — нову інтуїтивну лотерею «Скарби долі». Перед тим, як знайомити вас із її правилами, нагадаємо основні моменти. Як ви знаєте, онлайн лотереї, в тому числі інтуїтивні, передбачають використання комп’ютера, планшета або смартфона. За допомогою вашого гаджета ви заходите на сайт лотерейного оператора msl.ua, знаходите розділ онлайн лотереї, а потім обираєте ту, що подобається. Далі вам треба зареєструватися та перевести з вашої банківської картки на свій онлайн гаманець якусь суму коштів (від 20 гривень і більше), що займає лічені хвилини.

Вся чудова п’ятірка онлайн лотерей — «Сапер», «Вежа», «Смайл», «Креш» і новинка «Скарби долі» розмістилися на одній сторінці сайту, і ви легко переходите від однієї до іншої одним кліком. У кожній із лотерей можна поставити від 1 гривні (мінімальна ставка) до 1 000 гривень (максимальна ставка) — від цього вибору залежить можлива сума виграшу. Взагалі всі ваші дії мають вирішальне значення, і ви це зрозумієте, коли ознайомитеся з правилами державної грошової лотереї «Скарби долі».

 ЗБИРАЙ ВИГРАШНИЙ КОМПЛЕКТ

На екрані свого гаджету учасник бачить ігрове поле (квадрат 5х5, усього 25 комірок), на якому заховані коштовні самоцвіти. Хто їх заховав? Мабуть ось цей казковий гном, що вивозить із печери на своєму візку цілу купу самоцвітів. Він присвятив пошукам скарбів ціле життя, а ви, шановний читачу, можете стати їхнім власником за лічені секунди!

Лише уважно прислухайтеся до своєї інтуїції, адже коштовні самоцвіти хаотично розташовані на ігровому полі. І тільки ви самі вирішуєте, яким буде ваш наступний крок, яку комірку треба відкрити, щоб натрапити на виграшний комплект самоцвітів. Кожен ваш крок відображається на турнірному полі ваших здобутків, де з’являються зібрані вами самоцвіти. Ви можете зробити лише 10 кроків, тобто, відкрити будь-які 10 із 25 комірок. Ваша головна ціль — за 10 кроків по ігровому полю назбирати достатню кількість самоцвітів для виграшу. У випадку, коли учасник збере одночасно декілька виграшних комплектів самоцвітів — виграш він отримає за максимальний. Чим вище ставки — тим більший ваш виграш!

Наш перший скриншот зафіксував виграш у 400 гривень.

Другий скриншот відображає ще більш приємний епізод — виграш на суму 1 250 гривень.

Ви можете виграти значно більші суми, аж до максимальної — 555 555 гривень. Ми щиро бажаємо вам зібрати якомога більше призів у новій лотереї «Скарби долі». Ваша доля — у ваших руках!