Вчені стверджують, що наші пращури мали потужну інтуїцію. Вона допомагала їм ви­живати в небезпечному оточені, повному жахливих, агресивних хижаків. Сучасна лю­дина живе в комфортних умовах, які начебто значно зменшують вагомість та значення інтуїції. Але ми не будемо стверджувати, що це насправді так. Можливо, ми користуємося інтуїцією набагато частіше, ніж нам здається, просто вона працює на рівні підсвідомості, а ми цього навіть не помічаємо. Вважаєть­ся, що жінки мають значно більш розвинуту інтуїцію, ніж чоловіки, і з цим важко не по­годитися. За будь яких умов, наша інтуїція завжди з нами, і відмовлятися від неї аж ніяк не хочеться, тому що це фантастично цікава та корисна особливість усіх живих істот.

До чого цей історико-фізіологічний екскурс? А що вам підказує ваша інтуїція? Сподіваємо­ся, вона виводить вас на вірний шлях, — пря­місінько до інтуїтивних онлайн лотерей від «М.С.Л.», у яких результат залежить від самого учасника, його здатності передбачати розви­ток подій. На відміну від більшості традицій­них лотерей, інтуїтивні дають можливість для імпровізації та вибору варіантів, починаючи від суми ставки, закінчуючи рішенням про­довжити гру, або забрати свій виграш. Інтуї­тивні лотереї роблять учасника самостійною фігурою, надаючи йому право вирішального слова. І дуже часто це слово приносить учас­никам вагомі дивіденди!

ТЕПЕР ІХ СТАЛО ШІСТЬ

До недавнього часу на сайті лотерейного оператора msl.ua у розділі «Ігри на інтуїцію» було 5 лотерей: «Сапер», «Вежа», «Смайл», «Креш» і «Скарби долі». Тепер до них додала­ся нова лотерея під назвою «Ух ти! Бухта», яку ми сьогодні презентуємо.

Нагадаємо, що онлайн лотереї, в тому чис­лі інтуїтивні, передбачають використання комп’ютера, планшета або смартфона. За до­помогою вашого гаджета ви заходите на сайт лотерейного оператора msl.ua, знаходите розділ онлайн лотереї, а потім обираєте ту, що подобається. Далі вам треба зареєструва­тися та перевести з вашої банківської картки на свій онлайн гаманець якусь суму коштів (від 20 гривень і більше), що займає лічені хвилини.

Всі шість інтуїтивних лотерей знаходяться на одній сторінці сайту, і ви легко переходите від однієї до іншої одним кліком. У кожній із лотерей можна поставити від 1 гривні (мі­німальна ставка) до 1 000 гривень (макси­мальна ставка) — від цього вибору залежить сума вашого виграшу.

Взагалі всі ваші дії мають вирішальне зна­чення, і ви це зрозумієте, коли ознайомитеся з правилами нової державної грошової лоте­реї «Ух ти! Бухта».

ВІДВОЮЙ СВОЄ ЗОЛОТО!

Тема лотереї захоплююче цікава — море, шхуна, скарби, пірати.., а її оформлення, в тому числі звукове, виконано на вищо­му рівні. На екрані свого гаджету учасник бачить ігрове поле, де заховані виграшні символи — монети, і програшні символи — пірати. Ваше головне завдання — інтуїтив­но уникнути піратів і відкривати ті комірки, в яких заховані монети.

Якщо відкриваєте виграшний символ — отримуєте можливість відкрити наступну комірку. Відкриваєте програшний символ — гра закінчується. У вас також є можливість вибрати АВТО гру, де комірки будуть відкри­ватися без вашої участі.

Крім цього, є додаткова можливість ви­грати: зберіть 5 пляшок рому на ігровому полі. Всі пляшки підсумовуються з спроб, які ви зробили за один сеанс, включаючи про­грашні спроби. Виграш формується в залеж­ності від суми ставки.

Ви самі можете обирати розмір поля, кіль­кість піратів на ньому і вартість квитка. Чим більше піратів на ігровому полі, тим більше грошовий виграш. Зі збільшенням розміру поля — теж збільшується можливий виграш.

Ми декілька разів випробували свою ін­туїцію в новій лотереї «Ух ти! Бухта» і      отри­мали величезне задоволення. Які здобутки? Можете подивитися на скриншоти з екрану нашого редакційного комп’ютера й впевни­тися в тому, що були й виграші, й програші. І монети весело дзвеніли, і хитруватий пірат нам посміхався своєю кривою усмішкою, і пляшку рому вдалося виграти…

А вам, шановні читачі, ми щиро бажаємо завдяки вашій інтуїції назбирати якомога більше призів у новій лотереї «Ух ти! Бух­та», аж до максимальної суми — 555 555 гривень!