Розповідаючи вам про лотереї ≪М.С.Л.≫, ми часто використовуємо такі вирази, як ≪нова лотерея≫, ≪нова серія≫, ≪оновлений квиток≫. Асортимент лотерей від вашого лотерейного оператора оновлюється з завидною постійністю. Навіщо? Щоб вам було цікаво, щоб ви відкривали для себе нові відчуття, отримували нові можливості і, звичайно, нові шанси на виграші! Та й саме життя, яке дивує нас стрімким технічним прогресом, постійно дарує щось нове, відкриває нові можливості, тож нерозумно було б цим не скористатися й не зробити ще один крок у майбутнє.

Сьогодні ми розповімо вам про нові лотереї, на повній підставі вживаючи слово ≪абсолютно≫. Хоча вони народилися кілька місяців тому (в дні жорсткого карантину, тому не були вам представлені раніше), проте їх абсолютна новизна очевидна і сьогодні. Чому? Тому що нічого подібного раніше просто не було! Йдеться про так звані інтуїтивні лотереї, в яких результат залежить тільки від самого учасника, його інтуїції, здатності вгадати чи передбачити розвиток подій. У більшості знайомих вам лотерей успіх учасника визначає Пані Удача. А тут все зовсім інакше, ви самі робите вибір, починаючи від суми ставки, і закінчуючи рішенням продовжити гру або забрати свій виграш. Ваша інтуїція та ваша воля правлять бал.

Готуючись до цієї презентації, ми спробували зіграти в нові лотереї, і треба сказати, що це ду-у-уже цікаво! А багатьох наших читачів ці лотереї підштовхнуть до отримання нових знань та навичок в області Інтернету, адже ми говоримо про онлайн лотереї, участь в яких передбачає використання комп’ютера, планшета або смартфона. Нехай вас це не лякає, дорогі друзі, ми самі зробили деякі речі вперше в житті і переконалися, що не ≪Боги горщики випалюють≫, все досить просто і доступно кожному, було б бажання! У вас є бажання проводити вільний час цікаво і вигравати частіше? Тоді вперед, до нових знань і нових виграшів. Ласкаво просимо у світ інтуїтивних онлайн лотерей від ≪М.С.Л.≫: ≪Сапер≫, ≪Вежа≫ та ≪Смайл≫.

Всі три лотереї ви легко знайдете на сайті лотерейного оператора (msl.ua), у розділі ≪онлайн лотереї≫. Щоб стати учасником, вам треба зареєструватися та перевести з вашої банківської картки на свій онлайн гаманець якусь суму коштів (від 20 гривень і більше), що займає лічені хвилини. А далі на вас чекають лотерейні пригоди, де ви самі будете визначати ступінь фінансових ризиків, шукати кращі варіанти дій, прокладати маршрути до успіху. А шанси на успіх дуже великі, адже призовий фонд кожної лотереї складає 90%.

Всі три онлайн лотереї ≪Сапер≫, ≪Вежа≫ та ≪Смайл≫ розташувалися поруч, на одній сторінці сайту, і ви легко переходите від однієї до іншої одним кліком. У кожній із лотерей ви можете ризикнути 1 гривнею (мінімальна ставка), а можете поставити на кін одразу 1 000 гривень. Від цього вибору безпосередньо залежить можлива сума виграшу. Далі ви самі робите свій перший та наступні ходи. Або обираєте режим АВТО, і тоді всі ходи будуть зроблені за принципом випадкового відбору. Свобода вибору — визначальна особливість інтуїтивних лотерей, тому включайте свою інтуїцію і дійте!

≪САПЕР≫ — ГРАЙ В КЛАСИКУ, ВИГРАВАЙ 555 555 ГРИВЕНЬ

На ігровому полі заховані бомбочки. Ваше головне завдання — відкривати комірки, минаючи бомбочки. Результат гри цілком залежить від вашої влучності! Якщо ви відкриваєте виграшний символ — монету, виграєте певну суму й отримуєте можливість відкрити наступну комірку на ігровому полі, або забрати свій виграш. Якщо відкриваєте програшний символ — бомбочку, гра закінчується. При цьому ви самі можете обирати розмір поля і кількість бомб. Чим більше бомб, тим більше грошовий виграш.

Реальну картину гри відображає ось цей скриншот екрана комп’ютера, який ми зробили для вас. На ньому видно, що обрано суму ставки — 100 гривень та розмір ігрового поля — 5х5 комірок. Гра почалася, і з кожним наступним вдалим ходом учасник збільшував суму свого виграшу згідно з коефіцієнтом, набравши призову суму 455 гривень. Право учасника — зробити наступний хід або забрати свій виграш. А як би вчинили ви, шановний читачу, ризикнули б продовжити гру?

Сміливо розпочинайте свої пошуки виграшних монет в інтуїтивній лотереї «Сапер», вирішуючи долю на власний розсуд. Нехай удача вам посміхається, а бомбочки проходять повз. Вдалого розмінування!

ВСЕ ГЕНІАЛЬНЕ — ПРОСТО! ≪ВЕЖА≫ ТАКОЖ!

На ігровому полі приховані виграшні символи — корони короля, та програшні символи — ковпаки блазня. Ваше головне завдання — уважно прислуховуючись до власної інтуїції, відкривати комірки, в яких заховані корони, та минати комірки, в яких знаходяться ковпаки. Рух по вежі проходить згори донизу. Як тільки ви відкрили виграшний символ — можете рухатись нижче до свого виграшу. Максимальний виграш — 555 555 гривень! В разі відкриття програшного символу — гра закінчується.

В одному ряду вежі може розташовуватись, на ваш вибір, від 4 до 6 комірок, в яких заховано від 1 до 4 ковпаків блазня. Чим більше ковпаків в одному ряду — тим більший коефіцієнт вашого виграшу. Решта комірок містить корони короля, що приносять вам виграш. Все геніальне — просто! «Вежа» також!

Це підтверджує приклад гри, яка відображена на цьому скриншоті. Починаючи гру, учасник обрав вагому суму ставки — 500 гривень та ширину вежі 6 комірок. Ризикнув? Але й виграв чимало, після 6‑го вдалого ходу спромігся дійти до приємної суми — 1 350 гривень.

≪СМАЙЛ≫ — ПРИЧИН ДЛЯ ПОСМІШОК СТАЛО НАБАГАТО БІЛЬШЕ!

Ще одна інтуїтивна гра від творців «Сапер» та «Вежа» — лотерея «Смайл» стартувала у травні та відразу стала хітом продажів. З її появою причин для посмішок стало набагато більше! Адже, дотримуючись правил гри, можна виграти грошовий приз розміром 555 555 гривень!

Перед учасниками розташоване ігрове поле, на якому заховані виграшні символи — зелені смайли, що посміхаються, та програшні символи — сумні смайли синього кольору. Ваше завдання — уважно прислуховуючись до інтуїції, відкривати комірки, в яких заховані зелені смайли, що посміхаються, та минати комірки, де знаходяться сумні смайли синього кольору.

В одному ряду поля може розташовуватись, на ваш вибір, від 4 до 6 смайлів, в яких заховано від 1 до 4 сумних смайлів. Чим більше сумних смайлів в одному ряду — тим більший коефіцієнт вашого виграшу. Решта комірок містить зелені смайли, які посміхаються, вони приносять вам виграш. Давайте подивимося та разом порадіємо за учасника лотереї, якому вдалося виграти 800 гривень.

Ми бажаємо вам, панове читачі, тільки позитивних емоцій у грі «Смайл»! І не тягніть, починайте грати прямо зараз, виграйте 555 555 гривень!