Декілька тижнів тому ми презентували абсолютно новий сегмент лотерей від оператора «М.С.Л.» Це інтуїтивні онлайн лотереї, в яких результат залежить від самого учасника — його інтуїції та здатності вгадувати чи передбачати розвиток подій. На відміну від більшості традиційних лотерей, у яких править бал Пані Удача, інтуїтивні лотереї надають широкі можливості для імпровізації та вибору варіантів дій, починаючи від суми ставки, закінчуючи рішенням продовжити гру, або забрати свій виграш. Без перебільшення можна сказати, що інтуїтивні лотереї — це абсолютно нова ідеологія, яка робить учасника лотерейних подій центральною самостійною фігурою, надаючи йому право вирішального слова.

БУЛО ТРИ — СТАЛО ЧОТИРИ

Шанувальники лотерей «М.С.Л.» отримали перший досвід участі в інтуїтивних лотереях кілька місяців тому. Спочатку — в «Сапер», потім у «Вежа», згодом до них додався «Смайл». А в серпні на авансцену вийшла нова інтуїтивна лотерея під назвою «Креш».

Як ви знаєте, онлайн лотереї, в тому числі й інтуїтивні, передбачають використання комп’ютера, планшета або смартфона. Ви заходите на сайт лотерейного оператора msl.ua, знаходите розділ «онлайн лотереї», а потім обираєте ту, що вам подобається. Щоб стати учасником, треба зареєструватися та перевести з вашої банківської картки на свій онлайн гаманець якусь суму коштів (від 20 гривень і більше), що займає лічені хвилини.

Всі 4 онлайн лотереї: «Сапер», «Вежа», «Смайл» та «Креш» розмістилися на одній сторінці сайту, і ви легко переходите від однієї до іншої одним кліком. У кожній з лотерей можна ризикнути 1 гривнею (мінімальна ставка), а можна поставити на кін зразу 1 000 гривень — від цього вибору залежить можлива сума виграшу. Ваші наступні дії також мають вирішальне значення. Чому? Давайте знайомитися з правилами державної грошової лотереї «Креш».

ЗЛІТАЙТЕ ЯКОМОГА ВИЩЕ!

Ігрове поле «Креш» являє собою графік підйому ракети: з лівого нижнього кута в правий верхній, з моменту старту ракети аж до тієї миті, коли зупиняється рух графіка. Головна ціль учасника — зупинити графік самостійно до того моменту, доки він не зупинився сам. А зупинитись сам він може в будь-який момент! Чим вище графік підіймається — тим більший виграш на вас може очікувати, тобто, чим довше ви у грі — тим більша сума виграшу. Максимальний приз — 555 555 гривень.

Додатково ви можете використати функцію «Авто стоп», обираючи розмір показника, на якому гра буде автоматично закінчуватись. Повторюємо: лотерейний білет вважається виграшним, якщо учасник лотереї зупинив графік самостійно або за допомогою «Авто стопу» до того моменту, поки графік не зупинився сам.

ЦІКАВО, ДОТЕПНО, ДРАЙВОВО

Шановні друзі, перед тим як презентувати вам нову лотерею «Креш», ми самі стали її учасниками, аби отримати власні враження. Цікава ідея, дотепна картинка, проста й доступна для розуміння графіка. Коли власноруч даєш ракеті старт і слідкуєш за її підйомом, відчуваєш себе не просто глядачем, адже кожна мить, кожен міліметр руху ракети — це твої виграшні гривні, десятки, сотні, тисячі гривень! Лотерея «Креш» дійсно захоплює — це можемо сказати точно. Креш — це ризик, виправданий виграшем!

Спеціально для вас ми зробили декілька скриншотів, які відображають картину гри. Перший зафіксував зупинку гри на момент виграшу 524 гривень. Другий скриншот відображає ще приємніший епізод — виграш 1087 гривень. А ми бажаємо вам вигравати значно більші суми, аж до максимальної — 555 555 гривень. Нехай щастить!