Перша неділя жовтня подарувала приємну новину про лотереЇ «ТІП» і «ТОП», а конкретніше — про першу з них, лотерею «ТІП», у якій було виграно головний приз — 200 000 гривень. Лотерейний білет зі щасливою комбінацією цифр: 1 3 2 2 1 5 (тираж № 2548) дістався учаснику з міста Чорноморська Одеської області. Назва міста мимоволі наводить на згадку про головного героя невмирущих романів Ільфа і Петрова — Остапа Бендера, який полював за легкими грошима саме в цьому приморському місті. А герою нашого лотерейного «роману» не треба було вишукувати екзотичні способи добування грошей. Він просто придбав 10 варіантів у лотерею «ТІП», сплативши усього 20 гривень, і — вуаля — виграв 200 тисяч! Вдала ставка була зроблена за день до розіграшу, який пройшов 4‑го жовтня в пункті продажу фірмовий стіл «М.С.Л.», розташованому на вулиці Віталія Шума, 4А, в супермаркеті «33 м2».

Окрилені вагомою перемогою в лотереях «ТІП» і «ТОП», ми вирішили продемонструвати вам Карту переможців, де позначені досягнення учасників щоденних лотерей по областях України. Звичайно, мова йде не про всі виграші, а лише про максимальні, 200 000 та 500 000 гривень відповідно. Як бачите, у лотереї «ТОП» одноосібним лідером є Київська область, де 500 000 тисяч вигравали 14 разів. На другому місці Дніпропетровська область — 10 разів. Всі інші області поки що безнадійно відстають. А ось у лотереї «ТІП» ситуація зовсім інша. Максимальні 200 000 гривень найчастіше — 9 разів — вигравали на Дніпропетровщині, 8 разів на Одещині, 6 разів у Запорізькій області. Можна тільки гадати, чому удача розпорядилася саме таким чином, але у нас є абсолютна впевненість у тому, що частіше виграють там, де купують більше лотерейних білетів. Це чиста математика, а всі інші здогадки, як то кажуть, від лукавого.

Нагадаємо вам, шановні читачі, правила участі у щоденних числових лотереях. «ТІП» та «ТОП» — інноваційні, прості та дуже економні лотереї. Придбати білети ви можете у точці розповсюдження лотерей або через мобільний додаток, який можна встановити з mobile.msl.ua або за допомогою QR-коду (дивись поруч).

«Ігровий варіант» — комбінація з 6‑ти цифр від 0 до 9, яка друкується розповсюджувачем на білеті та віддається учаснику. Обов’язково отримайте від продавця лотерейний білет із надрукованими ігровими варіантами! Трансляція розіграшів лотерей «ТІП» і «ТОП» проводяться на каналі ЕСПРЕСО TV: лотереї «ТІП» удень о 15:28, а лотереї «ТОП» увечері о 22:58.

Кількість ігрових варіантів. За бажанням ви можете замовити у розповсюджувача на точці продажу лотерей від 1 до 10 (включно) ігрових варіантів для друку на одному білеті. Більше 10 ігрових варіантів на білеті не друкуються. Якщо ви хочете отримати більше 10 ігрових варіантів, вони можуть бути надруковані на наступних ігрових білетах.

Багатотиражна ставка. Якщо ви не бажаєте двічі на день купувати лотерейні білети «ТІП» і «ТОП», ви маєте змогу скористатися багатотиражною ставкою. Замовте у розповюджувача один або декілька ігрових варіантів на поточний та наступний/2 наступний/3 наступних/…/6 наступних тиражів. Тоді вам буде видано лотерейні білети на поточний і наступні 2, 3, 4, 5 або 6 тиражів.

Різні або однакові комбінації. Якщо ви бажаєте використовувати один і той самий ігровий варіант у наступних тиражах, зверніться до розповсюджувача у точці продажу. Розповсюджувач роздрукує білети відповідно до вказаної кількості майбутніх тиражів. У білетах на майбутні тиражі будуть надруковані ігрові варіанти, які ви замовили на поточний тираж. Якщо у майбутніх розіграшах ви бажаєте використовувати різні ігрові варіанти, треба повідомити про це розповсюджувачу. Розповсюджувач роздрукує лотерейні білети відповідно до вказаної кількості майбутніх тиражів. У білетах на майбутні тиражі будуть надруковані різні ігрові варіанти.