В Запоріжжі 4 липня зірвали головний приз лотереї «ТОП» — 500 000 гривень. Ми­нув тиждень, і в Кривому Розі сталася така ж подія, — знову «ТОП», і знову 500 000 гри­вень! Трапилося це 11 липня, лотерейний білет було придбано о 15:39 в «ЛОТО марке­ті», який знаходиться на вулиці Головка, 40. І перший, і другий щасливчики заплатили за лотерейний білет 5 гривень.

Виграш головного лотерейного призу — це завжди знакова подія, яка викликає загальну увагу. А якщо вона повторюється за кілька днів — це вже сенсація! Тож, радіємо сенса­ційним виграшам у числову лотерею «ТОП». І пропонуємо вам інтерв’ю зі щасливчиком із Кривого Рогу (Дніпропетровської області), який виграв 11 липня півмільйона гривень.

Це сталося зі мною не випадково

Переможцем виявився 44‑річний мешка­нець Кривого Рогу Андрій Андрійович. Ось що він розповів.

Я дуже давно беру участь у лотереях. Коли я купив перший лотерейний білет, мо­єму синові було 3 роки, а зараз — 22. У різний час я купував і «Лото-Забава», і миттєві ло­тереї, і «Мегалот», а потім з’явилися «ТІП» і «ТОП», з того часу я віддаю перевагу саме цим лотереям. Мене приваблюють невисока вартість білетів і вагомі призи.

І ось, після багатьох років у мене стався щасливий «нежданчик». Перші два дні був у шоці, хоча за останні два тижні, в цю ж лотерею, я двічі вигравав по 200 гривень. Але виграти 500 000 гривень — це неймовірне ве­зіння, — визнає пан Андрій.

Вже після того, як дізнався, що виграв головний приз, я проаналізував деякі цифри: я виграв 11 липня, розіграш лотереї транс­люється майже об 11 вечора, я народився 11 числа, — напевно, це все сталося зі мною не випадково!

Про свої плани на виграш, переможець розповів наступне:

Я вже давно на інвалідності. Багато років тому в Новорічну ніч зі мною сталося нещастя — поруч зі мною розірвалася петар­да…, і ця подія розділила моє життя на «до» і «після». Звичайно, великий лотерейний ви­граш — це просто диво в моєму житті. А ви­грані гроші мені дуже знадобляться, — хочу допомогти синові.

Зазначимо, що останній раз, до дивовиж­ного дуплета липня, головний приз щоденної лотереї «ТОП» було зірвано в Одесі рік тому, й знову таки в липні, 18го!