Неймовірно, але факт — протягом липня 2021 року у щоденних числових лотере­ях «ТІП» і «ТОП» було виграно головні призи на загальну суму 1 400 000 гривень! Пе­реможцям із різних куточків України вдалося двічі вигра­ти 500 000 гривень і двічі — 200 000 гривень. Запоріжжя, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Полтава — адреси неймовірно­го липневого марафону удачі, якому немає аналогів в істо­рії лотерей «ТІП» і «ТОП». Не інакше, як шукачам великих виграшів у числових лотереях «М.С.Л.» вдалося знайти новий Клондайк!

Відновимо картину подій, які, чесно кажучи, перевернули нашу уяву про знайомі лотереї. 4 липня у Запоріжжі зірвали головний приз лотереї «ТОП» 500 000 гривень. Минув тиж­день, і 11 липня у Кривому Розі сталася точно така ж подія, — знову «ТОП», і знову зірвано 500 000 гривень!

А потім настав зірковий час для шанувальників лоте­реї «ТІП». 20 липня в Івано-Франківську було виграно 200 000 гривень, а за шість днів, 26 липня такий саме приз зірвали у Полтаві.

Після першого переможного дублю у лотереї «ТОП» ми го­ворили, що виграш головного призу — це завжди знакова по­дія, а якщо вона повторюється буквально за кілька днів — це вже сенсація! Пройшло ще два тижні, і сенсація перетвори­лася на фантастику, — знову переможний дубль, цього разу в лотереї «ТІП»!

 

Інтерв’ю зі щасливчиком із Кривого Рогу на ім’я Андрій, який 11 липня виграв пів міль­йона гривень, ми оприлюднили у 29‑му випуску газети. Нагада­ємо цікаві подробиці:

Я дуже давно беру участь у лотереях. Коли я купив пер­ший лотерейний білет, моєму синові було 3 роки, а зараз — 22. У різний час я купував і «Лото-Забава», і миттєві лотереї, і «МЕГАЛОТ», а потім з’явилися «ТІП» і «ТОП», з того часу я від­даю перевагу саме цим лотере­ям. Мене приваблюють невисока вартість білетів і вагомі при­зи, — розповів Андрій. — Вже піс­ля того, як дізнався, що виграв головний приз, я проаналізував деякі цифри: я виграв 11 липня, розіграш лотереї транслюється майже об 11 вечора, я народився 11 числа, — напевно, це все ста­лося зі мною не випадково!

Минулого тижня нам вдалося взяти ще одне інтерв’ю — у ща­сливчика з Полтави 49‑річного пана Олега, який 26 липня виграв 200 000 гривень у ло­терею «ТІП».

— Яким був Ваш шлях до вершини лотерейного Олім­пу?

— Можна сказати, терни­стим. За багато років я спро­бував майже всі лотереї, але серйозних успіхів не досягав. З часом вирішив зупинити свій вибір на «ТІП» і «ТОП», бо вони дешеві й щотижневі — і перше, і друге мене влаштовує якнай­краще. Я купую білети кожно­го дня: 5 комбінацій «ТІП» за 10 гривень і 4 комбінації «ТОП» за 20 гривень. Наступного дня приходжу перевірити й знову купую. Звичайно, інколи ви­граю, бувало 300–400 гривень, але ніколи не змінюю звичного розпорядку, не збільшую кіль­кість комбінацій. Такий у мене закон.

— Розкажіть, будь ласка, як Ви дізналися про найбільший виграш у Вашому житті?

— Все було, як завжди. Я при­йшов до лотерейного магазину, віддав свої чеки розповсюджу­вачу, вона стала перевіряти на терміналі… і чомусь завмерла. Потім вийшла з-за свого стола, взяла мене за руку й підвела до екрану термінала. Каже: «Дивіть­ся самі». І я побачив суму вигра­шу. Чомусь спочатку сприйняв цю подію дуже спокійно, «труси­ти» мене стало вже потім. А за­раз знову заспокоївся.

— Плануєте щось купити на виграні гроші або подоро­жувати?

— Швидше за все, продам свій старий автомобіль і куплю кращий.

— А стратегію гри змінюва­ти не збираєтеся?

— Нізащо, вона ж працює!

Переможці йшли до виграшів різними шляхами, використову­вали різні способи гри, а в ре­зультаті досягли своєї мети, про що свідчать зображення виграшних чеків (вибачайте за якість, шановні читачі). Приди­вившись уважно, ви можете роз­гледіти дати реєстрації: 04.07, 11.07, 21.07, 26.07 — дивовиж­ний липень 2021 року!

Ми щиро вітаємо щасливчи­ків, які виграли головні призи лотерей «ТІП» і «ТОП» та бажа­ємо їм нових успіхів! А вам, па­нове читачі, бажаємо частіше купувати білети числових що­денних лотерей. Доступна ціна й вагомі призи — це безперечні переваги «ТІП» і «ТОП», які по­винні привернути вашу увагу. Дізнатися більше про ці лотереї, правила гри, умови проведення, результати розіграшів можна на офіційній сторінці, на сайті msl.ua. Трансляції розіграшів лотерей «ТІП» і «ТОП» дивіться на офіційному YouTube каналі «М.С.Л.». Розіграші проводять­ся щодня: «ТІП» удень о 15:28, а «ТОП» увечері о 22:58. Резуль­тати також можна дізнатися у розповсюджувачів на точках продажів або на безкоштовній гарячій лінії за номером: 0 (800) 21 00 65.