Як ми повідомляли раніше, одному з мешканців Івано-Франківська 19 вересня пощастило виграти у лотерею ≪МЕГАЛОТ≫ 840 000 гривень. Переможцю вдалося передбачити номери 6 кульок із 42‑х і зірвати МЕГАПРИЗ 1989‑го тиражу. Він зупинився усього в одному кроці від виграшу МЕГА ДЖЕКПОТу, який на момент розіграшу становив 6 650 000 гривень, оскільки не вгадав Мегакульку (виграшними номерами у тиражі № 1989 стали: 3, 9, 11, 13, 25, 42, Мегакулька:5). На лотерею переможець витратив усього 15 гривень.

Наразі у нас є можливість познайомити вас із героєм лотерейної події, який вже оформив свій виграш, — щасливчик дав ексклюзивне інтерв’ю для всеукраїнского лотерейного видання.

— Як до Вас звертатися, вельмишановний переможцю?

— Можете звати мене просто Василем, тому що молодий — лише 35 років. За фахом я інженер, займаюся мікроелектронікою.

— За нашими спостереженнями, великі лотерейні призи все частіше дістаються молодим учасникам лотерей. Як Ви вважаєте, це свідчить про більшу довіру до лотерей з боку нового покоління?

— Не буду говорити за всіх, а особисто для мене взагалі немає питання довіри. Скоріше є питання ймовірності великого виграшу. Я добре розумію, що шанси виграти джекпот — дуже малі. Але ж вони є, і цього факту для мене достатньо, щоб час від часу випробувати лотерейну удачу. У мене і особливих надій не було, але й відмовлятися від щасливого шансу не хотілося.

— Тобто, Ви не часто навідуєтеся до пунктів продажу лотерей?

— Останнім часом значно частіше, тому що з’явилися такі серйозні фінансові проблеми, які можна вирішити лише якимось дивовижним чином, наприклад, виграшем у лотерею. Справа в тому, що ми з дружиною взяли іпотечний кредит. І все було б добре, якби не оцей клятий вірус, — я вже кілька місяців без роботи, а виплачувати банку гроші треба, хоч вмри.

— І тут на допомогу, як Чіп і Дейл, прийшла лотерея ≪МЕГАЛОТ≫!

— Звучить дещо пафосно, але це правда. Як там говорять про топ-менеджерів, яких звільняють із роботи: отримав «золотий парашут» у вигляді великої премії? Щось подібне можна сказати і про мене, тільки мій «парашут» не від роботодавця, а від лотереї «МЕГАЛОТ».

— Будь ласка, розкажіть детальніше про Ваш великий виграш. Як це сталося?

— Маю зізнатися, що справжнім героєм треба вважати не мене, а мою дружину, яка цього разу купувала лотерею. Зазвичай це роблю я, а саме того щасливого четверга, 17 вересня — вона. Взяла на 15 гривень три варіанти в режимі «АВТО», білети перевірили наступного дня після розіграшу на сайті лотерейного оператора. Дуже здивувалися, не повірили, потім багато разів перевіряли… Раділи, як шалені!

— І одночасно шкодували, що Ваша дружина не докупила всі Мегакульки? Адже ви могли стати власниками МЕГА ДЖЕКПОТу!

— Ваша правда, були такі думки, але вже занадто пізно. Тепер я обов’язково купую разом із кожним варіантом усі 10 Мегакульок, щоб не «пролетіти» повз максимальний виграш. І раджу всім вашим читачам робити так само — МЕГА ДЖЕКПОТ того вартий.

— Ви шануєте тільки лотерею ≪МЕГАЛОТ≫, інші не цікавлять?

— «Лото-Забава» цікавить, тому що можна виграти 3 мільйони. Знаю про нещодавній виграш двох мільйонів гривень у миттєву лотерею, можливо, я також спробую. Полювання на великі виграші продовжується!

— Байка про снаряд, який двічі в одне місце не потрапляє, — це не про Вас?

— Я в неї не вірю. А у нашу з дружиною удачу повірив по-справжньому. З такою вірою легше жити, скажу я Вам. Як бачите, наша віра не даремна — перший великий виграш уже наш. Сподіваємося на наступні.

— Бажаємо удачі, щасливчики. І нехай всі ваші фінансові проблеми залишаться у минулому!