На початку другої декади квітня 2016 року українська аудиторія Facebook зустріла серед повідомлень новину, в якій йшлося про те, що лотерея «МЕГАЛОТ» проводить серед своїх читачів розіграш десяти тисяч гривень.

З огляду на поміркованість фейсбучної братії, декому могло здаватися, що такий захід особливого успіху не матиме. Але життя  не прилаштовується до лекал песимістів і скептиків.

Практика – критерій істини

Пропозиція лотереї  «МЕГАЛОТ» користувачам Facebook мала напрочуд прості умови: «Все, що треба зробити, це лайкнути оголошення, відмітити друзів, зареєструватися та трішки зачекати. Можливо, саме ти станеш багатшим на кругленьку суму?!»

Отже, претендентам на виграш необхідно було зробити декілька простих віртуальних кроків (не виходячи з дому), і це надавало їм шанс отримати до Великодня пристойну суму. Адже  період проведення акції тривав з 11 по 24 квітня 2016 року, а вже 25 квітня, за допомогою сайту «random.org» визначався  переможець, котрий і отримуватиме  приз — 10 тисяч гривень.

Варто зазначити, що це перший досвід «М.С.Л.» у проведенні такого типу розіграшів. Ніхто і ніколи на теренах України нічого подібного не проводив. І, треба віддати належне українським шанувальникам лотереї «МЕГАЛОТ», кількість зареєстрованих учасників зростала досить швидко. Протягом двох тижнів їх налічувалось вже значно більше тисячі!

На мій погляд, така швидка реакція досвідчених (і обережних) користувачів Facebook красномовно свідчить про беззаперечну довіру до українського оператора лотерей «М.С.Л.». У час, коли гасло «кинути лоха»  стало для певної частини людей та організацій ледве не особистим девізом, «М.С.Л.» зумів зберегти репутацію відповідальної компанії, яка дотримується прийнятних правил та умов. Черговим доказом моїх висновків стало оголошення на сторінці «МЕГАЛОТ» у  Facebook прізвища переможниці розіграшу. Нею стала полтавчанка Олена Романкова.

 

Інтуїція + розрахунок

З Оленою Романковою ми зустрілись у затишному конференц-залі офісу «М.С.Л.». Оленка була радісно схвильована, з цікавістю роздивлялась навкруги і охоче зголосилась  поспілкуватись з кореспондентом «Азарту».

 • Пані Олено, це Ваш перший успіх у грі, чи вже маєте досвід перемог?
 • Я давно та охоче беру участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, лотереях. Виграю доволі часто, але невеликі суми чи призи. Перемога у лотереї «Мегалот» — моя найбільша удача.
 • Плани на використання виграшу вже є?
 • Я би хотіла, щоб гроші трохи до мене «звикли», а вже потім розпочати витрати.
 • Невже не маєте якоїсь беззаперечної мрії?
 • Якщо відверто, перед початком реєстрації на сторінці «МЕГАЛОТ» майнула несмілива думка: а може вистачить на Мальдіви…
 • А чи є у Вас принципи, якими керуєтесь під час гри?
 • Найбільше я покладаюсь на інтуїцію. Але і холодний розрахунок теж використовую. Наприклад, коли прочитала оголошення від «МЕГАЛОТ» про розіграш 10 тисяч, відразу підрахувала – за такий короткий термін (два тижні – авт.) занадто великої кількості гравців не буде. Просто не встигнуть зареєструватись. І бачите, розрахунок справдився!
 • То Ви математик?
 • Та ні! Я закінчувала Полтавську державну аграрну академію. За фахом – менеджер організацій та адміністрування. Вчилася добре. Ще відтоді почала надсилати свої роботи на конкурси і, між іншим, отримала свої перші грошові винагороди за перемоги. Після навчання працювала піар-менеджером. А зараз заробляю фрілансом.
 • Друзям та подругам розповісте про удачу напередодні Великодня?
 • Не лише розкажу, а ще й покажу. Я зафільмую основні моменти цього дня і викладу на свій канал на Ютюбі. Та й на соціальних мережах показуватиму.
 • Олено, у подальшому плануєте грати?
 • А як же! В мене є детальний план, який без коштів не реалізувати. Тож прислухатимуся до інтуїції, робитиму розрахунки і буду боротися за головні призи «М.С.Л.». Я переконана, Бог дає людині все, що їй потрібно. Треба лише щиро просити і вірити…

 

Он воно як!

Прощаючись з Оленою, я не міг оминути симпатичну жінку, яка назвалась «мама Таня». Під час розмови з переможницею я бачив її поряд з високим чоловіком, татом Олени. Було помітно, очі привітної жінки випромінюють стан, що має коротку назву — щастя. Виявляється, мама Олени не випадково опинилась у центральному офісі «М.С.Л.», адже вона є давнім лотерейним гравцем.  І коли  дізналась про перемогу дочки, вирішила прийти за виграшем разом із нею. Дуже їй кортіло подивитись, як усе облаштовано, де видаватимуть виграш і, врешті решт, чи не буде обману?

«М.С.Л.» не розчарував «маму Таню». Навпаки, щира увага і абсолютна відкритість, яку виявили співробітники компанії,  засвідчили її попередні висновки: результат будь-якого лотерейного гравця залежить лише від особистої удачі. Ніякий «блат» чи закулісні домовленості тут не допомагають. Саме так трапилося у випадку з її дочкою і саме на це сподівається Тетяна у подальшому. І хоча вона не дотримується жодних систем у грі, а покладається лише на власну інтуїцію, налаштована рішуче.  Наступною переможницею у грі від «М.С.Л.» має стати саме вона! Що ж стосується наступного розіграшу «МЕГАЛОТ» на Facebook – слідкуйте за нашими публікаціями та повідомленнями на сайті «М.С.Л.»