Тиждень тому ми познайомили вас з перевагами гри он-лайн у «МЕГАЛОТ». В умовах пандемії це чудовий спосіб і зберегти здоров’я, і отримати шанс виграти великі гроші. Усі знають: одна-єдина щаслива комбінація може вирішити усі фінансові проблеми гравця, забезпечити достаток у його сім’ї на довгі роки. Ми радимо всім, хто ще не став шанувальником «МЕГАЛОТ», придивитися до лотереї уважніше, випробувати свою удачу в цій грі, надзвичайно щедрій на виграші. Найзручніший спосіб — грати он-лайн. Для цього гравцеві слід потрапити на сайт компанії «М.С.Л.», відкрити розділ, присвячений лотереї «МЕГАЛОТ», і розібратися з нескладними операціями, які пропонується зробити гравцю. У розділі «Професіонал», наприклад, можна позначити вибрані основні числа та Мегакульку. У розділі «Пакет Мільйонера» це зробить за вас комп’ютер в автоматичному режимі. Усього кілька секунд — і ставку зроблено! І нехай вона буде вдалою! Серед гравців числової лотереї багато і таких, які воліють грати по-старому, реєструючи свої ставки на терміналі. Вам треба знати, що числова лотерея «МЕГАЛОТ» і в цьому випадку надає гравцеві багато різноманітних можливостей грати та виграти. Перерахуємо їх.

Перша можливість. Візьміть у пункті прийому ставок лотереї «МЕГАЛОТ» термінальну картку та закресліть у ній будь-які 6 чисел (від 1 до 42), які вам сподобалися. Це можуть бути дні народження дітей, пам’ятні дати, просто улюблені числа. Дуже радимо ознайомитись із «Картою ігрових подій», яку ми регулярно готуємо для вас. Користь від неї очевидна: всього кілька хвилин необхідно гравцеві для того, щоб переконатися в правильності вибору своїх чисел на гру, або навпаки — оцінивши статистичні закономірності гри, що склалися (частоту випадання того чи іншого числа, активність або пасивність числа протягом аналізованого періоду гри), вибрати інші числа. Особливо актуальним є аналіз частоти випадіння Мегакульки (усі знають про її дивовижні можливості). Виберіть одну, а краще — кілька Мегакульок для великого успіху в майбутньому розіграші. Через кілька секунд після реєстрації ваших ставок на терміналі ви отримаєте від оператора «Чек гравця», який засвідчить вашу участь у розіграші та буде необхідним для отримання виграшу. Можна довірити вибір як основних чисел, так і Мегакульок терміналу, який сам згенерує замовлену вами кількість ігрових комбінацій. У цьому випадку ви повністю покладаєтеся на Її Величність Удачу. Ми не раз писали про те, що гравці на Заході часто вдаються до такої можливості й дуже часто досягають успіху.

Друга можливість. Якщо ви відібрали для гри більше 6 чисел, спробуйте зробити з них кілька ігрових комбінацій. Намагайтеся перебрати в них відібрані числа між собою таким чином, щоб забезпечити виграш навіть у разі помилкового вибору одного з чисел. Перенесіть складені комбінації до термінальних карток та зареєструйте їх на терміналі.

Третя можливість. Якщо ви відібрали для гри числа, але не можете правильно, «за наукою» перебрати їх між собою—скористайтеся неповними системами, які ми свого часу публікували в нашій газеті. Є вони і на нашому сайті. Тут розміщено безліч навіть іноземних систем із різною кількістю комбінацій і розрахованих на застосування в грі розумної кількості чисел. Є серед них і такі, що гарантують виграш певної «якості» у разі вгадування трьох, чотирьох чи п’яти чисел. Використовуйте скорочені системи у грі та переконайтесь у їх ефективності. Ігрова практика свідчить про те, що гра за системами набагато результативніша порівняно з безсистемною грою.

Четверта можливість. Якщо ви не бажаєте складати ігрові комбінації самостійно — зіграйте за повними системами на 7, 8, 9 або 10 чисел. Ваша гра буде трохи дорожчою, зате ви маєте реальний шанс на дуже великий виграш. У разі вдалої гри про кількість вгаданих «трійок», «четвірок», «п’ятірок», а, можливо, і «шістки» ви дізнаєтеся з таблиці, розміщеної на зворотному боці будь-якої термінальної картки. Для того, щоб зіграти за повною системою, достатньо закреслити в першому або другому ігровому варіанті картки відібрані числа і зробити позначку про їх кількість у спеціальному полі «Система». Для того, щоб гра за повними системами не виявилася занадто дорогою, залучайте до гри у «МЕГАЛОТ» своїх родичів, колег по роботі, знайомих та друзів. Колективна гра, гра в складчину буде по силі кожному, а виграшу, в разі успіху, з лишком вистачить на всіх!

П’ята можливість. Для дуже зайнятих гравців є ще одна можливість взяти участь у лотереї — зробити багатотиражну ставку. Для того щоб зіграти в найближчому та кількох наступних тиражах, необхідно знайти внизу термінальної картки поле із клітинками [+1]; [+3]; [+5]; [+7]; [+9] та позначити потрібну клітинку. Не втрачайте унікальних можливостей, які вам дарує «МЕГАЛОТ». Прагніть до успіху, боріться за нього всіма доступними засобами, і він неодмінно прийде. Успішної вам гри!