До цієї рубрики не так часто потрапляють розповсюджувачі, які стали фартовими завдяки продажу квитків числової лотереї «МЕГАЛОТ». Що й не дивно, враховуючи солідні накопичувані суми головних призів цієї лотереї. Але якщо вже такий розповсюджувач потрапляє у наші «тенета», мова йде про дуже великі чи навіть гігантськи суми виграшів.

Специфічність лотереї «МЕГАЛОТ» полягає саме у тому, що вона дозволяє гравцям отримувати велетенські виграші. Скажімо, минулого року було виграно два МЕГА ДЖЕКПОТИ і два МЕГАПРИЗИ на загальну суму 30,1 мільйона гривень!

Минулого тижня в «МЕГАЛОТ» було виграно перший МЕГАПРИЗ у 2018 році — 1 500 000 гривень. Дані про фартового розповсюджувача вже опубліковані: Мельник Наталія Володимирівна, Чернівці, вул. Калинівська, 43, «ЛОТО маркет». Продала 10 березня білет «МЕГАЛОТ», який виграв 1 500 019 гривень. А сьогодні давайте знайомитися ближче.

Дивлячись на фото, шановні читачі, ви відразу розумієте, що перед вами людина молода, енергійна, оптимістична, чи не так? Все вірно, ви не помиляєтеся. А ще пані Наталія весела, з чудовим почуттям гумору. Вона любить та вміє спілкуватися з гравцями, добре володіє лотерейною темою і може розповісти про будь-яку лотерею «М.С.Л.» так цікаво, що вам неодмінно закортить зіграти.

І при цьому… сама в лотереї не грає, каже, що просто не азартна людина. Ну, що тут заперечиш, буває. Хоча, відверто кажучи, важко уявити собі людину, яка багато років розповсюджує лотереї, подарувала тисячам і тисячам гравців безліч виграшів, а так і не заразилася від них азартом гравця. Дивовижна витримка!

Зазначимо, що в практиці пані Наталії вже був великий виграш — 347 000 гривень у «Лото-Забава» 5 років тому. Вона пригадує, що була тоді дуже щаслива за гравця, раділа неначе це її виграш.

І ось тепер інший гравець виграв у «Лото-Забава» цілий мільйон! Якісь нові емоції, нові почуття?

Наталія каже, що удача кожного гравця, навіть коли суми невеликі, для неї важлива і цінна. Та коли вона дізналась про мільйон, розхвилювалась не по-дитячому. Пройняло!

Фартовий розповсюджувач Наталія Мельник ніколи не віддає перевагу якійсь із лотерей і завжди стверджує: «Усі лотереї у нас чудові!». І з цією тезою важко не погодитися.