Привіт шанувальникам державної лотереї «МЕГАЛОТ»! Два останні місяці 2020 року запам’ятаються вам унікальною акцією — такої ще не було. Ваш лотерейний оператор «М.С.Л.» разом із своїм партнером «youtv» пропонують кожному з вас отримати ПОДАРУНОК!

ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Щоб стати учасником акції, вам треба здійснити ставку в лотерею «МУГАЛОТ» на суму 25 грн. і більше. Однією транзакцією — на сайті msl.ua. На будь-який із тиражів цієї лотереї в період проведення акції. Тобто, взяти участь в акції можна тільки у разі онлайн- покупки лотерейного білета (не в пункті продажу білетів, а в Інтернеті). Термін проведення акції: з 1 листопада по 31 грудня включно.

ЯКИЙ ПОДАРУНОК НА ВАС ЧЕКАЄ?

Кожен, хто виконає умови участі в акції, отримає посилання на промокод, за допомогою якого можна оформити безкоштовну підписку на користування сервісом «youtv» протягом одного місяця. Один промокод можна використати лише один раз.

ЩО ТАКЕ СЕРВІС «YOUTV»?

Це зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і в будь-якому місці за умови доступу до мережі Інтернет.

З «youtv» кожен абонент отримує:

  • Можливість перегляду ТБ на телевізорах, а також Android і iOS смартфонах і планшетах;
  • Більше 300 рейтингових і популярних телеканалів;
  • Можливість вибору максимально цікавого пакета телеканалів;
  • Використання однієї передплати на 5 пристроях одночасно;
  • Мобільність — перегляд телебачення на ваших мобільних пристроях як в мережі оператора, так і за її межами, використовуючи одну і ту ж авторизацію!

Телебачення, що завжди онлайн — це вже приємна реальність! У дорозі, на дачі або у відрядженні — улюблені програми, шоу, фільми, розіграші лотерей, спортивні змагання завжди у вашому смартфоні або планшеті, якщо ви користуєтеся додатком youtv!

ЧОМУ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ АКЦІЮ?

Тому що вона особлива та унікальна. Акція дає вам шанс розпочати знайомство з онлайн- покупками на сайті вашого лотерейного оператора. Ось побачите — вам сподобається! Не треба нікуди ходити (а зима вже близенько!), сидите у своїй теплій квартирі та користуєтеся сучасними технологіями. Берете участь у шанованій вами лотереї «МЕГАЛОТ», а разом із тим отримуєте у подарунок можливість цілий місяць безкоштовно дивитися більше 300 телеканалів!

Шановні друзі, акція вже стартувала, тиражі «МЕГАЛОТ» проходять двічі на тиждень, тож у вас є можливість вже сьогодні зробити онлайн-покупку та отримати подарунок. На кону «МЕГАЛОТ» багатомільйонний МЕГА ДЖЕКПОТ та вагомий МЕГАПРИЗ — варто боротися та вигравати. Бажаємо удачі кожному з вас!