Місяці карантину виявилися на подив плідними для учасників числової лотереї «МЕГАЛОТ». 13 травня у 1952 тиражі мешканець Ірпеня Київської області зірвав МЕГАДЖЕКПОТ розміром 15 950 000 гривень. Унікальність цієї події була посилена тією обставиною, що свій щасливий білет він придбав в Інтернеті. Минуло лише півтора місяці, і 1 липня у 1966 тиражі зірвали МЕГАПРИЗ на суму 840 000 гривень. Цього разу по звичайному білету, придбаному в Бердянську на фірмовому столі «М.С.Л.» у ТЦ «Кіт», що на вулиці Свободи, 27 В.

Сьогодні познайомимо вас із цікавою людиною, якій дістався МЕГАПРИЗ. Вище ми згадали, що виграшний білет було придбано у Бердянську. Як виявилося, мешканкою Києва на ім’я Наталія.

— Смію припустити, пані Наталю, що до південного міста Бердянськ Ви приїжджали на відпочинок.

— І так, і ні. Взагаліто, я родом із цього міста, там живуть мої батьки, тому приїжджаю до Бердянська і відпочити, і побачитися з татом і мамою, друзями, знайомими. А оскільки я давня прихильниця лотерей «МЕГАЛОТ» і «Лото-Забава», то не втрачаю нагоду, аби купити лотерейні білети в рідному місті. Цього разу я теж не зрадила своїй звичці, і не даремно!

— Як давно Ви живете в столиці?

— Вже 12 років, є чоловік і шестирічний син. Але немає своєї квартири, на жаль.

— Ага! Ось і серйозний стимул для погоні за великими виграшами.

— Так і є, я дуже хочу виграти великі гроші і купити квартиру в столиці. На перший внесок вже награла. Тепер обов’язково виграю джекпот — або в «МЕГАЛОТ», або в «Лото-Забава». Буду підкорювати вершини.

— Яка з цих лотерей Ваша улюблена?

— «Лото-Забава» — моя давня любов, яку я успадкувала від батьків (а тато ще і багаторічний шанувальник «Спортпрогноза»). «МЕГАЛОТ» мене спочатку якось не «чіпляв», але ось років три тому я вирішила грати по-справжньому, націлившись на джекпот. Беру участь у кожному тиражі, і останні півроку заповнюю в картках приблизно по 40 варіантів на тираж.

— Солідно. Використовуєте системи?

— Ні, просто придумую різні комбінації, як правило, використовуючи в них дати народження моїх близьких. Є у мене і дві «магічні комбінації», які заповнюю завжди.

— І?

— (Сміється) Поки що удачі вони не принесли, але я продовжую в них вірити!

— Ви ще не встигли забути день виграшу, як це було?

— Ну, таке навряд чи можна забути! Я дивилася телерозіграш, бачила, що виграли МЕГАПРИЗ і почала перевіряти свої комбінації. Що сказати, коли я зрозуміла, що в одній з них у мене зійшлися усі 6 номерів, серденько моє забилося, рученьки затремтіли. Ледве дочекалася ранку, щоб перевірити мій виграшний квиток на сайті «М.С.Л.», упевнилася і відразу зателефонувала на гарячу лінію. Мені розповіли, що робити, як оформити виграш, а далі були прості формальності. Залишилося дочекатися виплат і… вибрати нашу майбутню квартиру.

— Не було розчарування, жалю, що не вдалося вгадати Мегакульку і виграти джекпот?

— Було, ще й яке. Ну, сама винна, могла ж заповнити відповідне поле у білеті і взяти усі 10 номерів. Тепер навчена гірким досвідом. І іншим нехай буде наука, вашим читачам, наприклад.

— А Ви читаєте нашу газету?

— Звичайно, адже я дуже цікавлюся лотерейною темою, а у вас реально можна прочитати дуже багато різної інформації про лотереї «М.С.Л.», та і взагалі у світі. Чекала, коли газета знову з’явиться у продажу після карантину, і ось вже прочитала перший випуск — дуже цікавий, дякую.

— І Вам велике спасибі, Наталю, за цікаву розповідь і втішні слова на нашу адресу. Бажаємо Вам і всім вашим рідним здоров’я. А Вам особисто — здійснити мрію і виграти джекпот!