Сподіваємось, всі наші читачі поміти­ли, що МЕГА ДЖЕКПОТ лотереї «МЕГАЛОТ» дійшов до рівня у одинадцять мільйонів? Спокусливо, чи не так? Саме час нагадати основні засади участі у розіграші найбіль­шого на цей час лотерейного призу України.

Отже, до відома новачків: лотерея «МЕ­ГАЛОТ» має зручну ігрову формулу «6 із 42» плюс «Мегакулька» — спеціальне число (від 0 до 9). У разі, якщо ви вгадаєте шість чисел і Мегакульку під час лотерейного розігра­шу — виграєте МЕГА ДЖЕКПОТ. Якщо ви відгадаєте тільки шість чисел, без Мега­кульки — ви виграєте «МЕГАПРИЗ» і ста­нете мільйонером. Нарешті, ви подвоїте суму свого виграшу, якщо разом із трьома, чотирма або п’ятьма числами відгадаєте ще й Мегакульку.

ТЕРМІНАЛЬНА КАРТКА

Термінальну картку лотереї «МЕГАЛОТ» ви отримаєте безкоштовно у будь-якій точці прийому ставок. Вона має вісім ігрових по­лів із числами від 1 до 42. Кожне ігрове поле має сектор «Відміть Мегакульку» із числами від 0 до 9. У термінальній картці присутнє поле «відміна» — позначка на якому відміняє вашу ставку, поле «Авто» — для реєстрації вашої ставки в автоматичному режимі з ви­користанням генератора випадкових чи­сел, і поле «Багатотиражна гра», яке надає можливість зіграти даною ставкою в кількох тиражах поспіль.

ПРОЦЕС ГРИ

Лотерея «МЕГАЛОТ» надає гравцеві кілька можливостей.

Перша. Можна грати, закреслюючи у термінальній картці будь-які числа, які сподобалися, в ігровому діапазоні від 1 до 42 і Мегакульки від 0 до 9. Гравець отримує «чек гравця», що підтверджує його участь у грі, також він необхідний для отримання виграшу.

Друга. Ви нічого не заповнюєте в термі­нальній картці й доручаєте генератору випад­кових чисел згенерувати вам одну або кілька ігрових комбінацій із чисел ігрового діапазо­ну від 1 до 42. Для цього необхідно зробити відмітку в полі «Авто». Вибір Мегакульки від 0 до 9 теж здійснюється автоматично. Піс­ля реєстрації ставки гравець отримує «чек гравця».

Третя. Можна зіграти за повними систе­мам на 7, 8, 9 або 10 чисел. Повні системи мають максимально можливу кількість ігро­вих комбінацій, де перебираються між собою всі відібрані на гру числа. У разі, якщо серед відібраних чисел опиняться всі шість, що випали у тиражі, — ви виграєте МЕГАПРІЗ і ще безліч виграшів рангом нижче: «п’яті­рок», «четвірок», «трійок». Про їхню кількість можна дізнатися з таблиці, розміщеної на зворотному боці термінальної картки.

Процес гри простий. Гравцеві досить закреслити в першому ігровому варіанті термінальної картки «свої» відібрані числа і зробити помітку в спеціальному полі карт­ки «Система» про їх кількість. Термінал сам складе необхідну кількість ігрових комбіна­цій повної системи і видасть гравцеві разом із «чеком» їх роздруківку.

Четверта. Гравець може використовувати у грі неповні системи, які не гарантують, як повні, а лише забезпечують виграш із певною ймовірністю. Їх завдання — перебрати один з одним відібрані на гру числа таким чином, щоб забезпечити з максимально можливою вірогідністю в одному з варіантів терміналь­ної картки виграш того чи іншого рівня. Гра за неповними системам менш надійна, але більш економічна. На сайті газети «Азарт» можна детально ознайомитись, як зіграти за неповними системам.

Який би спосіб ви не обрали, вам неодмін­но треба пам’ятати, що головною дійовою особою будь-якої лотереї є Його Величність Випадок. Лише він здатен «обдарувати» вас фантастичним МЕГАПРИЗОМ або грандіоз­ним МЕГА ДЖЕКПОТОМ!