Сьогодні ми будемо говорити про систе­ми. Для нашого видання ця тема не нова, ми висвітлювали її протягом багатьох ро­ків. Втім, минає час, і читачами нашої газе­ти стають нові, недосвідчені шанувальники числової лотереї «МЕГАЛОТ», яким корисно знати більше про улюблене хобі. До того ж прогрес невпинно робить свою справу, кар­динально змінюючи технології та відкрива­ючи нові можливості. На що колись доводи­лося витрачати годині, сьогодні робиться за лічені секунди! Тому й досвідченим учасни­кам варто вчитися новому й підвищувати свій клас.

Нашу розмову ми почнемо з короткої роз­повіді про системи взагалі, щоб надалі все було зрозуміло навіть для тих, хто тільки-но збирається взяти участь у лотереї, яка при­вертає до себе увагу одразу двома грандіоз­ними призами — МЕГА ДЖЕКПОТОМ і МЕ­ГАПРИЗОМ.

ЩО ТАКЕ ГРА ЗА СИСТЕМОЮ?

Щоб зробити одну звичайну ставку в «МЕГАЛОТ», достатньо обрати 6 чисел із 42 в основному ігровому полі та 1 число з 10 (Мегакульку) в додатковому. Але вгадати 6 чисел із 42 досить важко, чи не так? Щоб збільшити свої шанси на виграш, учасники лотереї роблять не одну ставку на тираж, а дві, три чи більше, використовуючи різні комбінації чисел. І це абсолютно логічний спосіб, який дає реальні результати.

Є також інший спосіб, не менш корис­ний і результативний — гра за системами (системна гра). У чому її суть? Як ми вже го­ворили, вгадати 6 чисел із 42 досить важко. А гра за системою дає можливість вибрати для гри не 6 чисел, як звичайно, а 7, 8, 9 або 10. Пояснимо її принцип на прикладі.

Припустимо, ви вважаєте потенційно виграшними 8 чисел. Ви можете по-різно­му скомбінувати ці числа, зробивши з них декілька ставок по 6 чисел таким чином, щоб ваші ставки у сукупності дали 100% ви­грашний результат. Тобто, якщо ваш вибір чисел виявиться вірним, тоді одна з ваших ставок неодмінно зійдеться з виграшною комбінацією тиражу. З 8 чисел можна сфор­мувати 28 комбінацій по 6 чисел, і це буде так звана повна система.

Сьогодні ту саму операцію за учасника лотереї робить комп’ютер. Тобто, грати за системою 8 чисел, користуючись ігровою карткою «МЕГАЛОТ» — це те саме, що зро­бити 28 ставок зі всіма можливими комбі­націями по 6 чисел із цих 8 чисел.

Отже, у грі за системою ви можете обра­ти і закреслити в основному ігровому полі 7, 8, 9 або 10 чисел, а комп’ютер автоматич­но формує з них усі можливі комбінації для ставок. При цьому вартість кожної ставки оплачується окремо.

7 чисел дають 7 ставок.

8 чисел — 28 ставок.

9 чисел — 84 ставки.

10 чисел — 210 ставок.

Багато прихильників числових лотерей використовують повні системи, тому що вони гарантують 100% результат. Єдиний мінус — значні витрати коштів. Якщо ваш бюджет обмежений, при цьому ви виявляє­те особливу цікавість до системної грі, коли в тиражі потрібно задіяти більше номерів, зверніть свою увагу на так звані неповні системи.

У ЧОМУ СУТЬ НЕПОВНИХ СИСТЕМ?

Такі системи дозволяють вибрати для гри більше 6 чисел, особливим чином розподі­ливши їх на декілька звичайних ставок по 6 чисел. Так, щоб забезпечити максимальний виграш. Перевага такого підходу — у мож­ливості відсортувати «зайві» комбінації та обрати декілька найсуттєвіших. Яким чи­ном зробити подібний відбір? Багато ро­ків відповідь на це запитання давали лише знавці лотереї з великим досвідом особистої участі та ще й математичними навичками. Творчість відомих авторів ми неодноразово представляли читачам нашої газети.

Але, панове, ми з вами живемо в епо­ху Інтернету, комп’ютерів, смартфонів… І сьогодні ви можете зробити ставку, не виходячи з дому! А колись екзотичну не­повну систему (яку треба було ще знайти!) ви можете отримати єдиним рухом «миш­ки» — на сайті вашого лотерейного опера­тора msl.ua.

ЗАВАНТАЖУЙТЕ І ВИГРАВАЙТЕ!

Завітавши на цьому сайті на сторінку лотереї «МЕГАЛОТ», ви будете приємно здивовані вибором пропозицій. До вашої уваги результати і відео минулих тиражів, корисна статистика і правила участі в ло­тереї. А головне — можливість зробити ставки, не встаючи з домашнього крісла. Хочете — зробіть просту ставку. Хочете збільшити шанси на виграш — спробуйте «Пакет Мільйонера». Бажаєте відчути себе справжнім професіоналом? І це можливо — зіграйте за системою. А для найвимогливі­ших є розділ «Неповні системи», в якому на вас чекає справжнє сучасне диво. Ви про­сто обираєте на власний розсуд від 8 до 12 чисел (з діапазону від 1 до 42), і з цих чисел за лічені секунди генеруються комбінації неповної системи, яку ви обрали. Досяга­ється це завдяки правильному розподілу чисел на комбінації з використанням мате­матичних законів.

Ми скористалися дивовижними можли­востями майже миттєвої генерації комбіна­цій, і ось як це виглядає на скриншотах. Ви бачите, що ми обрали систему на 8 чисел, 4 комбінації, яка гарантує певні результати у разі вдалого прогнозу виграшних чисел.

ТАБЛИЦЯ 1

Потім завантажили файл на свій комп’ютер, вписали обрані числа в таблицю і через секунду отримали 4 сформовані ставки.
ТАБЛИЦЯ 2

Їх можна використовувати і на сайті, в розділі «Професіонал», і в пункті продажу лотерей, вибір за вами. Завантажуйте і вигравайте!