Вітаємо шанувальників держаної лотереї «МЕГАЛОТ»! Обкладинку останього номера ми присвятили вашій улюбленій лотереї. І не лише для того, щоб нагадати вам про можливість вигравати великі гроші (на даний момент МЕГА ДЖЕКПОТ становить 6 600 000 гривень). Ми хочемо налаштувати вас на творчий пошук різних способів та варіантів участі в лотереї. Способів, які збільшують шанси вигравати частіше та більше. Адже, хто шукає — той знаходить!

І знаєте, що надихнуло нас на цю розмову? Інтерв’ю з двома щасливчиками, опублікованими в минулих випусках газети (№ 29 і № 30 за 2020 рік). Перше — з мешканцем міста Ірпінь Київської області паном Андрієм, який 13 травня зірвав Мегаджекпот у 15 950 000 гривень. Для України ця подія була унікальною — вперше в нашій історії настільки великий лотерейний виграш зірвали завдяки онлайн білету. Щасливчик тоді сказав: «Взагалі я купую білети «МЕГАЛОТ» близько 10‑ти років. А онлайн — уже протягом 2–3 років, бо це дуже зручно, особливо якщо купуєте багато білетів та комбінацій. Не потрібно перевіряти купу білетів, дивитися всі цифри, звіряти їх. Просто заходите наступного дня в свій онлайн-кабінет, і воно все автоматично робиться. Це дуже зручно».

Друге інтерв’ю ми взяли у жительки Києва пані Наталії, яка купувала лотерейні білети в Бердянську (куди їздила у відпустку) та виграла 1 липня МЕГАПРИЗ на суму 840 000 гривень, користуючись традиційними картками, заповненими власноруч.

Як бачите, кожен із щасливчиків йшов до виграшу своїм шляхом — і обидва змогли перемогти. Ось чому ми хочемо нагадати вам, шановні друзі, про різноманітні способи гри, які існують сьогодні, зокрема, завдяки сучасним технічним засобам та Інтернету.

Якщо ви приходите до пункту продажу лотерей і хочете зробити свою ставку швидко, зручно, не витрачаючи час і «щоб ручки не боліли» від заповнення ігрових карток, розповсюджувач обов’язково запропонує вам скористатися «автоставками». Що це таке? Все дуже просто. Ви обираєте суму коштів, яку вирішили витратити цього разу, і розповсюджувач роздруковує для вас чек, у якому буде відповідна кількість варіантів. При цьому обирати числа вам не потрібно, все робиться в автоматичному режимі випадкового відбору чисел.

А тепер доречно навести ще одну цитату з інтерв’ю пана Андрія: «Я довіряюся автовибору. У «МЕГАЛОТ» є така функція — «автоставка», от я постійно таким чином і граю. Кілька місяців тому на сайті лотереї з’явилась функція — «Пакет Мільйонера». Тобто ви там купуєте за конкретну суму певну кількість автоставок, і всі числа там самі генеруються. От і все. Коли мені вдалося зірвати МЕГА ДЖЕКПОТ, якраз цим я і скористався. Придбав автоставок на 160 гривень у «Пакеті Мільйонера» — і пощастило!» Як бачите, скористатися «автоставками» та «Пакетом Мільйонера» можна і в пункті продажу, і на сайті лотерейного оператора msl.ua, в обох випадках це робиться швидко і просто, і рученьки не болять!

А якщо говорити про інші можливості збільшувати шанси на виграші у лотереї «МЕГАЛОТ», то це і багатотиражна гра, і системна, і допомога гороскопу, і ставка на власну інтуїцію… Варіантів багато, способів безліч, використовуйте їх на свій власний розсуд і вигравайте великі гроші! Бажаємо удачі!