Вітаємо шанувальників державної лотереї «МЕГАЛОТ»! Про цю чудову лотерею ми говоримо не часто, що даремно, адже ця лотерея – із самим крупним на сьогодні джекпотом, які розігруються. На сьогодняшній день МЕГА джекпот без малого 14 мільйонів гривень – дуже великі гроші для будь-якого гравця, для будь-якого українця. Цим материалом мы хочемо налаштувати вас на творчий пошук різних способів та варіантів участі в лотереї. Способів, які збільшують шанси вигравати частіше та більше. Адже, хто шукає — той знаходить!

Сьогодні, в умовах пандемії дуже популярною стала гра в «МЕГАЛОТ» он-лайн на сайті «М.С.Л.» Регулярно з’являються повідомлення про успішну гру і в «Лото-Забава», і в «МЕГАЛОТ», про багатомільйонні виграші, які дістаються «просунутим» гравцям, що змогли подолати премудрість гри в Інтернеті.

Мене підтримає пан Андрій із м.Ірпінь Київської області, який 13 травня 2020 виграв у «МЕГАЛОТ» 15 950 000 гривень. Він виявився першим он-лайн переможцем, який зумів виграти таку велику суму в Інтернеті.

Щасливчик в одному з інтерв’ю сказав: «Взагалі я купую білети «МЕГАЛОТ» близько 10‑ти років. А онлайн — уже протягом 2–3 років, бо це дуже зручно, особливо якщо купуєте багато білетів та комбінацій. Не потрібно перевіряти купу білетів, дивитися всі цифри, звіряти їх. Просто заходите наступного дня в свій онлайн-кабінет, і воно все автоматично робиться. Це дуже зручно».

Доречно навести ще одну цитату з інтерв’ю пана Андрія: «Я довіряюся автовибору. У «МЕГАЛОТ» є така функція — «Автоставка», от я постійно таким чином і граю. Недавно на сайті лотереї з’явилась функція — «Пакет Мільйонера». Тобто ви там купуєте за конкретну суму певну кількість автоставок, і всі числа там самі генеруються. От і все. Коли мені вдалося зірвати МЕГА ДЖЕКПОТ, якраз цим я і скористався. Придбав автоставок на 160 гривень у «Пакеті Мільйонера» — і пощастило!».

Саме час і нам, друзі, зайти на сайт msl.ua та обрати лотерею «МЕГАЛОТ». Ми з вами зразу опиняємося в розділі «Пакет Мільйонера», про який говорив пан Андрій:

Тут ви можете зробити 5,10,15 чи 20 автоставок у залежності від суми коштів, яку вирішили витратити на гру цього разу – 50,100,150 чи 200 гривень. При цьому обирати числа вам не потрібно, все робиться в автоматичному режимі випадкового відбору чисел.

Наприклад, ми вирішили зробити 5 автоставок (натиснули на верхню кнопку), до того ж не просто, а докупивши ще дві додаткові Мегакульки. У цьому випадку ми побачили на екрані ось таку сторінку, а вартість гри склала 70 гривень.

У правій частині екрану розміщені 5 комбінацій, складені компютером із числами, які він обрав автоматично, а також три Мегакульки для кожної комбінації, з якими він пропонує нам зіграти. Якщо ми в чомусь сумніваємося – можемо внести корективи в комбінації, натиснувши на пункт «Редагувати», або зовсім відмінити вибір комп’ютера, натиснувши «Скасувати», та повторити операцію ще раз, але вже з іншими числами, згенерованими випадковим чином.

У верхній частині екрану, крім «Пакету Мільйонера», ми бачимо ще два розділи, ще дві можливості виграти – розділи «Власна автогра» та «Професіонал». Почнемо з розділу «Власна автогра», в якому гравець може зробити будь-яку кількість ставок: одну, дві, три… Припустимо, ми вирішили зробити одну ставку ось із такими числами та Мегакулькою, які комп’ютер обрав випадковим чином.

Вартість гри однією ставкою складає всього 10 гривень. Можна зробити будь-яку кількість ставок від 1 до 20. Можна до кожної комбінації докупити бажану кількість додаткових Мегакульок (від 1 до 9) та вибрати потрібну кількість тиражів «МЕГАЛОТ» (від 1 до 10), у яких буде грати обрана ставка. Також тут можна змінити числа у згенерованій комбінації, натиснувши позицію «Редагувати» в правій частині екрану, або зовсім відмінити цей вибір – позиція «Скасувати».

Гравці, які віддають перевагу грі за допомогою гороскопу, можуть закликати на допомогу зірки, натиснувши на позицію «За гороскопом». Мій знак Зодіаку «Стрілець», і ось яку комбінацію чисел запропонував мені комп’ютер:

Тут, як і в інших місцях, можна використати всі описані вище можливості – обрати потрібну кількість ставок, кількість додаткових Мегакульок, вибрати бажану кількість тиражів, змінити будь-що в комбінації або скасувати вибір комп’ютера.

Коли із цим розібралися, можна перейти до розділу «Професіонал», у якому в гравця з’являється можливість самостійно обирати числа на гру та Мегакульки.

Я для прикладу обрав комбінацію 8, 21, 23, 32, 35, 40 та Мегакульку 5. Залишилося тільки натиснути кнопку «Сплатити» в правій частині екрану, сплатити 10 гривень та взяти участь у найближчому тиражі. У нижній частині екрану є опція «Гра за системою». Ця гра дає можливість вибрати для гри не 6 чисел, як звичайно, а 7, 8, 9 або 10, а комп’ютер автоматично згенерує з них усі можливі комбінації. При цьому вартість кожної ставки оплачується окремо. 7 чисел дають 7 ставок; 8 чисел – 28 ставок; 9 чисел – 84 ставки; 10 чисел – 210 ставок. Граючи за системою, ви також маєте можливість вибирати додаткові Мегакульки.

Пояснимо принцип гри за системою на прикладі. Зазвичай, щоб зробити ставку в лотереї, необхідно відмітити 6 чисел із 42. Але, припустимо, учасник лотереї вважає потенційно виграшними 8 чисел. Він може по-різному скомбінувати числа із цих восьми і зробити декілька ставок по 6 чисел. У грі за системою цю операцію за учасника лотереї робить комп’ютер. Із 8 чисел можна сформувати 28 комбінацій по 6 чисел у кожній. Тобто, грати за системою 8 чисел – те саме, що зробити 28 ставок зі всіма можливими комбінаціями по 6 чисел із цих 8 чисел.

Припустимо, ми вибрали для гри вісім чисел: 9, 11, 13, 23, 26, 34, 36, 38 та Мегакульку 2. Повна система на 8 чисел має 28 комбінацій, а вартість гри складає 280 гривень. Цю інформацію ми можемо побачити у правій частині екрану. У випадку вгадування 3, 4, 5 чи 6 чисел, гравець отримує максимально можливий виграш, який вказується на сайті у правилах гри.

Багато прихильників числових лотерей рано чи пізно починають використовувати неповні системи. Найчастіше до таких систем вдаються тоді, коли в тиражі потрібно задіяти більше номерів, а бюджет обмежений.

Вгадати 6 чисел із 42-х досить важко, чи не так? А що якщо вибрати не 6, а, наприклад, 10 або 12 чисел? Вгадати 6 чисел, вибравши 12, буде звичайно легше.

Неповні системи дозволяють вибрати для гри більше 6 чисел, після чого вони розподіляються на декілька звичайних ставок по 6 чисел так, щоб забезпечити максимально можливий виграш. Досягається це завдяки правильному розподілу чисел на комбінації з використанням математичних законів. Натиснувши на пункт «Неповні системи» у лівій частині екрану, ми з вами можемо скористатися неповними системами: «8 чисел – 4 комбінації», «9 чисел – 12 комбінацій», «10 чисел – 10 комбінацій», «11 чисел – 5 комбінацій», «12 чисел – 6 комбінацій».

Я натиснув на 8 чисел – 4 комбінації», вибрав 8 «своїх» чисел у лівій колонці (забарвленій зеленим) і отримав 4 комбінації на гру. Ці комбінації можна перенести до розділу «Професіонал» і зареєструвати у грі.

Звертаємо вашу увагу на те, що якщо при грі повними системами на 8 чисел нам потрібно 28 комбінацій, то при грі за неповними системами на 8 чисел – всього 4 комбінації. Тобто економія значна, замість 280 гривень – усього 40 гривень, у 7 разів менше. Але ціна питання – можливі виграші, які можна отримати. Якщо повна система забезпечує всі можливі виграші, максимальний успіх, то виграші за неповною системою з 4 комбінаціями дещо скромніші (з ними можна ознайомитися у тому ж розділі «8 чисел – 4 комбінації»).

На цьому завершимо наше сьогоднішнє знайомство з «премудростями гри в Інтернеті». В умовах пандемії не ризикуйте своїм здоров’ям і скористайтеся всіма доступними можливостями гри он-лайн. У наступному номері газети ми згадаємо гру по-старому, на терміналах. Варіантів багато, способів безліч, використовуйте їх на свій власний розсуд і вигравайте великі гроші!

Бажаємо удачі!